Jump to content
Българският форум за музиканти

Iron Maiden-трибют на живо...


Recommended Posts

Вчера свирихме с новосформираната от мен банда ЕХСПЕРИМЕНТ- Х на Мetallica Night,обсъдихме идеята с колеги и смятаме, че ще има интерес да го повторим,само че с IRON MAIDEN.Ако има конкретни предложения-пишете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това си е жив отговор! Да, да, да. Искам да участвам, особено ако е парче на Ейдриън Смит, но няма да откажа и някой по-вехт Смит.

аре, бройте ме, сернисти пачухи, да отвеем повече плява!

Моите предложения: Reach out, Two minutes to midnight, Wasted years, Stranger to the stranfe land, also The Trooper, Prowler (1980), а от новия албум дори The different world.

 

Айде, да правим нойз бе.

 

Искам и Tattooed millionare на батко Брус. Аре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако пак групите ще изпълняват по няколко песни от албум. Аз мога и желая да се включа в група с, която да свирим Brave New World, мога го целия почти без солата, много съм куц там. Но това ми нещо като мечта, ако някой е навит да се включи е супер. Сещам се и за басист. Ако има някой китарист дето да ги владее да ми пише лс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се включвам

 

дали мога - на форумския Г мейл съм постнал кавър на Мейдън

 

имам и музиканти - с които съм свирил песни на бандата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност се търсят групи,да така е.Бихме искали да стане съвсем сериозно,да не стане като джем сешън.Имам превид да не бъде изпровизация на тема Айрън Мейдън.Поради все още слабия интерес,не сме измислили напълно начина по който ще се направи трибюта.Но ще ви информирам в най-скоро време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се търси басист някъде само казвате кои парчета да извадя (доста съм вадил и сиврил на Мейдън) и съм на линия !!!

Лично предпочитам да свиря Мейдън преди 88 г. Новите нещо много не ме кефят а от там и мотивацията няма да е на ниво при мене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това си е жив отговор! Да, да, да. Искам да участвам, особено ако е парче на Ейдриън Смит, но няма да откажа и някой по-вехт Смит.

аре, бройте ме, сернисти пачухи, да отвеем повече плява!

Моите предложения: Reach out, Two minutes to midnight, Wasted years, Stranger to the stranfe land, also The Trooper, Prowler (1980), а от новия албум дори The different world.

 

Айде, да правим нойз бе.

 

Искам и Tattooed millionare на батко Брус. Аре!

Моите предложения: Reach out, Two minutes to midnight, Wasted years, Stranger to the stranfe land, also The Trooper, Prowler (1980), а от новия албум дори The different world.

 

Ако се търси басист някъде само казвате кои парчета да извадя (доста съм вадил и сиврил на Мейдън) и съм на линия !!!

Лично предпочитам да свиря Мейдън преди 88 г. Новите нещо много не ме кефят а от там и мотивацията няма да е на ниво при мене.

Ей ма на!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Мейдън найт ще се състои в последния понеделник на март.Последно запитване:има ли желаещи групи да участват?Условията ще бъдат следните:след като се уточнят бандите (които ще бъдат максимум четири),трябва да се направи среща на която ще се разберем кой какви песни ще изпълнява-няма да има жребий,освен такъв за поредността на излизане на сцена.Има едно условие,което държим да се спази безупречно-групите да извадят колкото се може по-точно и стегнато парчетата,за да доставим максимално удоволствие на публиката и за да избегнем отрицателните критикарства след събитието.Това не означава че трябва да звучите едно към едно с Мейдън.Това е и причината да няма жребий-държа всеки да избере това,в което е сигурен,това,което ще направи най-добре и с най-голямо желание.

Засега е това!Питайте ме :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано само този път звука на ВСИЧКИ групи да е добър, и да няма подобни машинации със звука, като на металика night, и моля, ви, ако стане факт, този път ОБЯВЕТЕ ЦЕНАТА НА ВХОДА. Иначе е малко тъпо да създаваш впечатление, че няма вход, и изведнъж - хоп, дай 5 лева:metalist:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно входа ще има вход и всеки от участниците ще си вземе своя дял ако това ви интересува.А колко ще бъде допълнително ще обява.За звука няма какво да говорим не може да се угоди на всички това е ясно.Евтиме за какви машинации говориш? Смятам че Даката разбира от звук, хайде да не започваме пак да съсипваме темата и предстоящото събитие.Ако имаш с какво да помогнеш ОК но ако нямаш не пречи на хората да си вършат работата.В никакъв случай не искам да стават дрязги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорех за нещата, които съфорумника AXE беше коментирал в темата за металика нощ, а и някои мои познати бяха останали с АБСОЛЮТНО същите впечатления.

И аз нямам за цел да стават спорове за глупости.

Успех на участието:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.