Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здрасти, китарист от София търси басист, барабанист и дори клавирист за свирене на краутрок/психиделичен рок със stoner/doom metal елементи.

Групи, от които ще черпим вдъхновение са например:

Can, Amon Duul II, Neu!, Popol Vuh, Faust, Agitation Free, Jane, Frumpy, Black Sabbath, Kyuss etc...

Някои от по-новите групи:

Electric Orange(krautrock), King Gizzard & The lizard wizard, Spacemen 3,  Radio Moscow, Earthless etc...

Ще се радвам ако се намерят хора, които да споделят този вкус, пишете ми на лично с фесйбук или данни за контакт, или отговорете в коментарите.

Благодаря за вниманието!

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, имаме барабанист вече, все още се търси басист или клавирист.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От prayer4eto
      Instrumental Progressive Rock - A mixture of heavy guitars, Jazzy Chords, folklore influences and the revival of the Mellotron spirit. Retro Futuristic visions of the world through music.

BANDCAMP:
      https://futurewasperfect.bandcamp.com/releases

YOUTUBE:
      www.youtube.com/channel/UCu-5WkXY42K8kBG3MsPUzoQ

FACEBOOK:
      www.facebook.com/futurewasperfect/

Instagram:
      www.instagram.com/future.was.perfect/

CD BABY profile:
      store.cdbaby.com/cd/futurewasperfect
    • От НиколайGK
      Здравейте.   Psychedelic/post/krautrock/doom група от София търси барабанист. Понастоящем групата се състои от китарист и басист. Търсим човек, който е отворен към експерименти, импровизации, разчупени структури и не се притеснява от дълги песни. В никакъв случай не държим да е технически гений (защото и самите ние не сме), но е добре да има усет, чувство и вкус за импровизации и jam-ове.    В момента свирим в платени репетиционни, но ако нещата се развият добре, можем да се оглеждаме за собствено помещение, както и за разширяване на състава. Целта е да се композира авторска музика, която да запишем и представяме на живо. Имаме няколко ранни версии на песни, записани на демо записи от репетиции, които ще изпратим при интерес. Разбира се, потенциалният ни барабанист ще има свободата да остави собствения си отпечатък върху тях.   Нямаме претенции за възраст, но все пак е добре да е на нашия акъл (ние сме на 22 и 25). Също така е важно човекът да е сериозен и да можем да правим 2 репетиции седмично.   За връзка с мен:   Facebook: https://www.facebook.com/DeepGreyWater
      mail: nkar@mail.bg   Поздрави!
    • От Jaki Liebezeit
      Здравейте,

Група от София търси клавирист. Свирим смесица от psychedelic/space/post rock и doom metal (при интерес сме готови да изпратим репетиционни записи). В момента сме в състав китара, барабани и бас, но бихме желали да разширим звученето си. Не търсим технически гений от типа на Keith Emerson, а по-скоро човек, който би могъл да даде необходимото ambient/spacey измерение на музиката. Предишен опит в група не е необходим, нямаме претенции за пол и възраст. Обикновено се събираме 1-2 пъти седмично за по 2-3 часа в MMG или Пиротска, но обмисляме и варианта за собствено помещение. Плюс би било, ако човекът е оборудван с подходящ инструмент (разбира се, MIDI клавиатура + лаптоп би свършило чудесна работа). Ако сте заинтересовани ме добавете в фейсбук(директно пратете покана за приятелство вместо да пишете съобщение защото не излизат понякога) https://www.facebook.com/dimitar.dihanov

Поздрави,
      Димитър
    • От DANEV
      Надявам се да ви хареса ) 
    • От pepislang
      Ако слушате музика в Spotify, има нещо малко,което може да направите, а то ще бъде много за мен: просто натиснете бутона FOLLOW след като отворите линка долу!
      Когато достигна 250 followers,Spotify ще верефицира моя акаунт там, което пък ще отключи някои хубави възможности за моята музика а също така ще можете да сте в течение когато пускам нови песни, албуми или плейлисти.
      Ако имате секунда,моля ви кликнете "FOLLOW" след като отворите линка към сайта ми по-долу. Това наистина ще е от полза за мен а аз ще ви се отблагодаря с хубава музика и голямо БЛАГОДАРЯ!!!

http://www.peterglavanov.com/followpeter

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.