Jump to content
Българският форум за музиканти

питанка за цена на Snare


Recommended Posts

братлета имам една дилема , едно аверче ми донесе от щатите някво много далаверско барабанче yamaha SD098 made in japan от няква разпродажба , кат се зарових в нета рабрах че тва е recording custom model 100% birch . размерите му са 14/8 или 14/8.5 абе яко дълбоко е , лети алуминиеви обръчи -power hoop(тва звучи кат лети джанти 19-ки хаха),двойно обтягане на пружината(демек и от двете страни може да се регулира) , купих му кожи ремо за отгоре и ейвънс за отдоле, пружина на тама , и звукна на 6+ . черно е на цвят много запазено ,няма грам драскотина и кейс си има даже. обаче ми трябва кинтаж в скоро време и са чудя дали да не го продам . та питанката ми е кви пари мога да му искам да знам горе долу преди да го пускам да се продава или да си го оставя че таквоз не се намира секи ден. както казах е много запазено, направо ново бе, само по горният обръч има следни от удари с палки .сега нямам фото ма се надявам до седмица да пусна некви снимки.. кажете кам 400лев мога ли да му изкараме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове ей ви на малко снимки http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=100463 да видите за кво иде реч, снеъра е убиец и звука е адски пробивен и плътен . та значи долната граница ша да бъде 400 левки с кейса, така да го разбиарам. ай кат реша да го пускам сериозно вече май ше да е на търг да видим докаде ша стигне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( Хааахаха;) са не само търг а и спаринг ще се полу4и!!! Аз идвам да гледам! :):):) Слагам 10лв за Тошо, щото е мноо голям и як :metalist::metalist::metalist::) Редактирано от Jorkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момче, ти явно си търговска душа... Такова барабанче не се продава доживот... Ако ще има спаринг, аз слагам 10 кинта за Кацко. И той не пада по-долу! :(;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както съм го закъсал от към пари барабанчето "очаква" всеки момент да си смени собственика. колкото и да не ми се иска и да отлагам май съдбата му е предрешила катцко да го млати

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми.....ай 4естито да му е, и да си го млати със здраве! И на теб и на вси4ки ни пожелавам да не се налага да продаваме инструментите си, защото са ни нужни пари!!! Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.