Към съдържанието

Снимка

Търся басист и/или барабанист. Враца/Велико Търново.

басист барабанист рок метъл група враца китарист бас барабани

• Please log in to reply
Няма други мнения в тази тема

#1 Horned with Tail

Horned with Tail

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 1 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 17 април 2017 - 17:37

Здравейте!

Най-напред, ето линк за наша песен.  За да чуете преди да продължите да четете и да не си губите времето, ако не сте заинтересовани. Тази е от по-тежките. Ще се правят от такива, през рок, до баладни песни.

Аз съм китарист и вокалист от Враца (уча във Велико Търново) и имам огромна нужда да правя музика! Имам доста текстове, рифове и материал за авторски песни. Това което нямам е група. Търся басист и барабанист. Не отказвам и соло китарист. Главните ми изисквания са да сте сериозно настроен към правенето на музика, креативен, със собствени инструменти, умение за колективна работа и да живеете във, или в близост до Враца или Велико Търново. Последното изискване доста стеснява кръга, но все пак целта е да свирим и да правим музика като група, което няма как да стане ако живеем на много разстояние. Ако също пеете, това е плюс, но не е изискване.

Ако се интересувате или имате каквито и да са въпроси можете да ме намерите на e-mail: backintothefuture@gmail.com или на телефон: 0878505523 - Николай.

Also tagged with one or more of these keywords: басист, барабанист, рок, метъл, група, враца, китарист, бас, барабани

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни