Jump to content
Българският форум за музиканти

todoreo

Търся музиканти за акустичен проект

Recommended Posts

Здравейте!Работя над един акустичен музикален проект,но сам вече ми е трудно.
Ще се радвам ако намеря басист/акустичен бас-имам такъв/,китарист/акустична китара/ и перкусионист за да работим заедно.
Ако проявявате интерес,пишете на лични.Благодаря!
Може да чуете как звучи тук:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, проявявам интерес, но не разбрах за кой град става на въпрос:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От greenwood
      Парчето има и студийна версия, това е версията от спалнята
    • От Silver String
      Здравейте! Това е моят първи албум "Shadows". Всеки, който желае да ме подкрепи купувайки моята музика, може да го направи чрез линка по-долу. Като независим музикант, за мен всяка подкрепа е изключително ценна и от голямо значение, за това предварително благодаря на всички! 
      https://svilenateneva.bandcamp.com/
    • От mozikunta
      На 19 години от София търся къде да свиря. Харесвам различни стилове- рок, пънк, метал, блус и въобще всичко, което има добра мелодия и приятен ритъм и не е прекалено сухо и скучно. Специализирам се в свирене на сола и бих се захванал с писане на авторска музика, която да е има по-ново звучене смесено с някои по-стари елементи или пък иновативно нови. Освен това нямам нищо против и да свиря кавъри, дори това да единствената идея на групата. Зак Уайлд, Слаш, Марти Фрийдман, Ейс Фрели, Хендрикс са били голямо вдъхновение за мен. Също така бих и акомпанирал с акустична китара, ако на някого му трябва. Общо взето човек за всичко.
    • От Raphy
      Здравейте,
      От около пет месеца се уча да свиря на китара чрез интернет и използвам доста евтина, а именно Ibanez V50NJP-NT. Та проблемът при мен е, че на места колкото и близо да съм до прагчето се чува бучене (buzz), супер неприятно. Почетох малко и разбрах, че проблемът ми е това, че или струните са много високи, или тръсрод-ът е зле настроен. Четох как стават нещата, но ме е страх да не направя нещо, което не искам, ако ме разбирате  , и после да не свири въобще. Искам да попитам хората от Бургас, знаете ли къде могат да ми направят сет-ъп и на каква цена.
      Благодаря за отделеното внимание
    • От StoyanStoyanov
      Здравейте колеги нуждая се от вашата помощ тъй като се двоумя между 2 китари едната е
      Ibanez V50,а другата е ARIA AFN-15И двете са на една цена,но не разбирам кои материали са по-добри?

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.