Jump to content
Българският форум за музиканти

betina

Търсят се пианист/пианистка за работа на българското черноморие

Recommended Posts

Здравейте!

Търсят се пианист/пианистка за пиано бар в хотелски комплекс в гр. Обзор. Важно е музикантът да умее да свири модерен джаз, евъргийн, известни поп парчета.. Търси се човек, който умее да свири всичко това на модерен синтезатор.

Работата, която предлагаме е през летен сезон 2017г. за месеците юни, юли, август и до средата на месец септември.

Търсим музикант, който да е на възраст 18-30г. 

За повече информация можете да се свържете с нас на този телефон:

0882973419

или на e-mail betina_petrovaaa@abv.bg

Очакваме Ви!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А по -възрастни музиканти ,около 31-32 години може ли да кандидатстват за работата и колко модерен трябва да е синтезаторът?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не може! На 30 преставаме да бъдем артисти и животът свършва! Този месец моят живот също свършва, защото и аз ще попадна в графата с "изтекъл срок на годност". :)

Успех с търсенето :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От martin20030102
      Здравейте, музиканти!
      До къде стигнах.. Мнения по въпроса? Съвети? :)

• От savov
      Още една обява за работа за музикант:

"Търся музикант с модерен репертоар, трубадур с акустична китара, заплащане на вечер, осигурена храна в заведението".
      (Заплащане: 70 лв на вечер)

Контакт от обявата:
      grgdimitrov@abv.bg
      0888 637 112
    • От savov
      Попаднах на обявата и реших да споделя, ако някой търси...

КОНТАКТ в обявата:
      milton.stoyanov@gmail.com
      обл.Бургас, гр. Созопол, Нов град
    • От buttersith
      Здравейте,

Аз съм китарист от София и търся барабанист, клавирист/ка и певица за работа на корабите и чужбина. Музиката която ще свирим ще е предимно кавъри на поп и рок песни които повечето хора познават. Репертоара може да варира от Pink Floyd до Tina Turner. Идеята е да направим списък с над 50 песни за да има разнообразие както за нас така и за публиката. Имам контакти със хора които се занимават да търсят подобни групи и бързо ще се уредим. Възможно е да се замине както за 1 така и за повече месеца. Заплащането е на Европейско ниво. 

За повече инфо обадете ми се на: 0893856283

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.