Jump to content
Българският форум за музиканти

За COSM технологията на Boss


wiseppman

Recommended Posts

Олеле, не очаквах такава реакция, а и не съм искал да я предизвиквам. Аз си свиря в къщи и ме кефи. Имаме 15 KW апаратура и там също си излиза както на мен си ми харесва. Вие може би няма да се изкефите, но в поста си споменах, че сега сме "самодейци" един вид и свирим за собствено удоволствие. Аз обичам да се заигравам с технологиите, такава всъщност ми е част от работата и затова съм събрал в къщи двайсетина ефекта и процесори. Е, това е така наречения метод опит-грешка. И разбира се, моята субективна оценка.

И все пак вярвам, че "който пее, зло не мисли" и ще считам коментарите Ви за полезна информация :wallbash:  :wallbash:  :wallbash: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

E, дори да ти извадим White Paper как точно работи COSM технологията, това едва ли ще помогне на музикалната самодейност, да не говорим, че мястото за техническа дискусия няма да е в раздел "китара".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казваш 15 киловата апаратура какъв ти е чейна там за да се чува ,както ти се иска?Другото няма да го коментирам отпаднало е,като кирпича от строителството.В моя случай бяха най грешно похарчени пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

https://www.4shared.com/account/home.jsp#dir=cb01Jjn1

Много лесно- имам 100 ватово кубе Fishman с 2 клийн канала и си има и TSR лупове и XLR изходи, Затова не ми трябва и DIbox. Понякога, според случая слагам микрофон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и понеже този тип процесори, като Бос звучат по-добре при по-широка честотна лента, затова акустичния е подходящ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Много съжалявам че го няма в тези класации Ричи Коцен, но мога да намеря доста други класации където го има.Въпросът не е в това.Забеляза ли, колко човека от класациите свирят с Ibanez?Май беше само един.Вай,Стариани,Пол Гилбърт и Анди Тимънс са ми любими от известните китаристи свирещи с Ibanez, но имам и много любими свирещи с неудобните Fender и Gibson.За мен пък Ibanez  са неудобни и затова вече нямам такъв.Може ли да дойдеш да ритнеш кошера и да очакваш да не те нажилят?!Съмнявам се че си бил профи някога.Да се кефиш на бос процесор ръгнат в амп за акустична китара... 15киловата апаратура...боже опази...

"Мъдростта идва с годините, но понякога годините идват сами." - Оскар Уайлд.

Годините май са дошли сами.

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение, кой с какво свири, ако си имаш собствени предпочитания.

Западните про-та, вероятно и те симпатизират на определини марки, но стане ли дума за ендорсмънт,

вероятно първо гледат кой, колко им плаща, и дали изобщо някой ги търси.

Така, че китариста Х може да е фен на малката О, обаче ако от някъде му прeдложат договор и кинти, ще свири и ушите му щу пърхат, като криле на пеперудка, особено  днешния музикален пазар.

Като най- силни в бранша естествно Фендер и Гибсън да плащат най- добре.

 

Какво казал дядото, като го питали, дали бабата му е комунистка - кому ниска, кому вИсОкА, на мен си таман.

 

Ibanez wizard грифовете и на мен са ми супер удобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.