Jump to content
Българският форум за музиканти

Valentin Angelov

Фронтмен - ПЛОВДИВ

Recommended Posts

Здравейте, китарист и певец съм от Пловдив, на 17 и си търся група. Практикувам сериозно от година и половина. Нямам участия на живо, само 2 неофициални в даскало...

Основните жанрове са Thrash, Speed, и Heavy Metal. Вече съм започнал да пиша музика и текстове и съм решил да се занимавам сериозно с музика. 

Търся само сериозно хора, около моята възраст. Възрастовата граница е 15-30 години... По - удобно ми е да практикувам с по - млади.

0877978198

Rock on. :metalist:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Up .....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей имаш ли желание за групи като death и подобни стилови неща :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че пиша в чужда тема, но ако трябват хора за Death  и такива неща, може да оставиш някакви координати.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Valentin търсиш група или искаш да направиш такава?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся група и желая да направя... Имам познат басист, който най - вероятно ще се навие да свирим в нова група. Да, стил подобен на Death може, макар че съм по - към Траша - Megadeth, Testament, Metallica ( до 1991 :D ) ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+359877978198, Ако имате желание, нека да измислим нещо. Голямо желание за музика имам...Сериозен съм, искам да се занимавам с това много.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UP

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми... ЪП 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей имаш ли желание за групи като death и подобни стилови неща :)

Да, в момента само Death свиря. Много се зарибих напоследък.

Тъй като няма информация за теб в профила ти, ето ти моя FB. Пиши ми и да се разберем, барем да потръгне работата, че много ми се свири със състав... https://www.facebook.com/valentin.angelov.1999

Редактирано от Valentin Angelov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.