Към съдържанието

Снимка

Класическа или акустична е въпросната соц китара?

• Please log in to reply
2 отговора на тази тема

#1 grajdanin

grajdanin

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 1 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 05 март 2017 - 21:00

Уважаеми пруятели, става въпрос за един Орфей от детството ми, на който се опитвах да дрънкам в училищните времена. Купен е от баща ми през 1983-а. Цял живот го помня с метални струни... Тая неделя се заиграх и му сложих едни пластмаси, с идеята да го дам на някой близък, който има желание да научи някое друго соло и 30-ина акорда. Въпросът ми е, при все, че три десетилетия е ползван като акустична, той не е ли всъщност по-скоро опит за класическа китара? Благодаря предварително.

http://prikachi.com/...63/9058063M.jpg

#2 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6725 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 06 март 2017 - 07:18

Главата и струнникът са като за класическа. Ако става и за метални струни - имаш 2 в 1 :)
People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#3 Evtim Djerekarov

Evtim Djerekarov

Юзрод Небесен

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9176 Мнения:
  • Инструмент:GUITAR, PIANO, VOCAL

Публикувано 07 март 2017 - 10:21

^^ Опит е правилната дума. Но аз мисля, че ако някой иска да свири на китара, може да си замести мъките от свирене на евтина соц дъска, изтъргувайки ги срещу не твърде голямата сума от 200-300 лв за доста по-сносна китара, която все пак свири вярно, потенциално е удобна и може да представлява някакво удоволствие за слушане.

Този пост е редактиран от Evtim Djerekarov: 07 март 2017 - 10:22

Основният закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.
Ние подготвяме един много хубав закон, който ще е много полезен за вас - гражданите, но не смятаме за необходимо да ви го показваме, преди да сме го приели, а и няма нужда да се допитваме до вас за неговото приемане. Иначе сме отявлени демократи и не подкрепяме авторитарните режими, които ограничават свободата на словото на гражданите си.
Карбовски за ЕС и Крим...

К'во се дзвериш, бе?!?

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни