Jump to content
Българският форум за музиканти

Star Academy


elizaaa

Recommended Posts

Лелееее, тея дечковци по Календар колко зле бяха ! Не само грам не можеха да пеят, ама дори и китарата им беше разстроена.

 

...........и после ако вас тримата не ви вземат трябва да апелирате до съда в Страсбург ! :)

Имаше всякакви там. Един как беше облечен... :rolleyes:

И, естествено, присъстваха девойчетата, които са си приготвили по някоя чалгица и готовност да кършат снага и да мятат гюбеци. Култ! :)

 

Но имаше и сериозни хора там.

Нямам търпение да започне предаването - това ще е енещо, което наистина ще следя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами, честно да си призная и аз доста дрънчах на тая китара около мястото на кастинга :guitar: , но не беше моя, а на един пич - Деян се казва ако не се бъркам, който после ми услужи с нея и на самия кастинг :headbang: . Ама защо всъщност питаш? Ако се е излагал нещо тоя с китарата Stagg, да знаеш че не съм бил аз :green: :green: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове, унасяте се нещо. Целта на това шоу е да направи пари за организаторите му и за НТВ. Кастинга НЕ определя кой ще иде, не се косете. Няма да има НИТО ЕДИН с китара, НИТО ЕДИН музикант въобще. Ше има гейове и пички, дето едвам припяват.

 

Get real

:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам дали някой изобщо си е правил илюзията, че може по нормален път, чрез кастинга да стигне до "Звездната Академия"... аз поне не съм, предстоят ми изпити тая година и отидох като си мислех, че ще е нещо като предварителен изпит за мен, поне усещането.... е усещането беше като на сбирка на музиканти, които са отишли да си направят малко парти, малко контакти и толкова. Но НЕ съжалявам изобщо. Няма значение, че няма да вляза в къщата, важното за мен е че отидох, бях себе си и показах какво мога (колкото и малко да те то). Останалото НАИСТИНА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам дали някой изобщо си е правил илюзията, че може по нормален път, чрез кастинга да стигне до "Звездната Академия"... аз поне не съм, предстоят ми изпити тая година и отидох като си мислех, че ще е нещо като предварителен изпит за мен, поне усещането.... е усещането беше като на сбирка на музиканти, които са отишли да си направят малко парти, малко контакти и толкова. Но НЕ съжалявам изобщо. Няма значение, че няма да вляза в къщата, важното за мен е че отидох, бях себе си и показах какво мога (колкото и малко да те то). Останалото НАИСТИНА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ :cheers:

Aбсолютно вярно.Аз пък смятам да продължа да с приложната математика и изобщо не съм мислел да влизам,пък ако ще и да ме изберат.Просто отдавна не бях излизал пред някъква публика освен на домашни купони и така много яко ми стана да отида, да забия и УВО...! :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, честно да си призная и аз доста дрънчах на тая китара около мястото на кастинга :guitar: , но не беше моя, а на един пич - Деян се казва ако не се бъркам, който после ми услужи с нея и на самия кастинг :cheers:

Аз чак сега забелязвам това :nono:

С Деян преди 6-7 години свирехме у тях (той само пееше) пред един изтърбушен касетофон. ;) Сега ми се струва, че е било много отдавна. После той беше 1вият вокал на "Химера". Ха дано наистина не се е изложил ;)

 

Btw там имаше поне още един с китара Stagg :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я раздуй за тази Химера - чувал съм името и ми е супер познато, ама дали става въпрос за същите хора???

Надали :cheers:

Бяхме на по 16-17 години и свирехме само във Вд и региона

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.