Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Гледам, че има писане в този форум, та реших и аз да споделя с вас последното ми инструменталче. https://www.youtube.com/watch?v=VHl2u4a7wgY

В този стил имам и няколко други в канала, а останалите са в по-веселата гама (и по-chill). Ще се радвам на обратна връзка от вас с градивни критики. Това, което знам е, че с мастеринга не съм много на ти. В процес на учене съм. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вашето съдържание трябва да бъде одобрено от модератор

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• От nian
      Търся вокалистка за семпъл трак. Ако проявявате интерес може да се свържете с мен във facebook : https://www.facebook.com/nina.nikolova.391 или на skype: nian_bg
    • От martin20030102
      Здравейте, музиканти!
      До къде стигнах.. Мнения по въпроса? Съвети? :)

• От xaerial
      Здравейте Много ми е драго да анонсирам (надявам се да не дублирам тема) едно доста интересно събитие, което предстои идната седмица, а именно:

THE WORLD OF VIDEO GAME MUSIC
      Светът на видеоигрите оживява в мултимедиен концерт с Оркестъра на Класик ФМ радио!

Програма:
      WORLD OF WARCRAFT (комп. Neal Acree)
      STARCRAFT II (комп. Neal Acree)
      REVELATION (комп. Neal Acree)
      DIABLO III (комп. Neal Acree)
      OVERWATCH (комп. Neal Acree) 
      GEARS OF WAR 2 (комп. Steve Jablonsky)
      DIVINITY: ORIGINAL SIN 2 (комп. Борислав Славов)
      ASSASSIN'S CREED: ROGUE (комп. Елица Александрова)
      PRINCE OF PERSIA (комп. Пенка Кунева)
      UNCHARTED 2 (комп. Greg Edmondson)
      EVERYBODY'S GONE TO THE RAPTURE (комп. Jessica Curry) 
      MARIO + Rabbids Kingdom Battle ( комп. Grant Kirkhope)
      LORD OF THE RINGS Online (комп. Chance Thomas)
      CALL OF DUTY (комп. Jack Wall)
      VICTOR VRAN (комп. Георги Стрезов)

Изпълнители:
      ОРКЕСТЪР НА КЛАСИК ФМ РАДИО
      Диригент: ЕЙМИ АНДЕРСЪН (САЩ)
      Гост–диригент: НИЙЛ АКРИЙ (САЩ)
      Гост-композитори: ПЕНКА КУНЕВА, БОРИСЛАВ СЛАВОВ, ЕЛИЦА АЛЕКСАНДРОВА, ГЕОРГИ СТРЕЗОВ
      Солист: ВЕСЕЛА ДЕЛЧЕВА 

14 март 2018, зала "България", 19:30
      Събитието е част от цикъла "Музиката на Америка", организиран с подкрепата на Фондация "Америка за България".
      Билети на касата на "Кантус Фирмус" в зала "България" и онланй на Ticketsbg.com. 
      Цени на билети: 20 - 50 лв.

Концертът „The World of Video Game Music“ е уникално събитие за България и повечето партитури ще прозвучат премиерно у нас. Изпълненията ще бъдат илюстрирани с прожекция на образи от игрите на голям екран в залата. Основният диригент Ейми Андерсън от САЩ е известна с работата си като музикален директор на концертната продукция „Legend of Zelda: Symphony of the Goddesses“. Тя е гостувала на пулта на редица елитни оркестри в цяла Европа, Канада, САЩ и Мексико. 
      На живо в залата ще присъстват петима композитори. Един от тях е Нийл Акрий, допринесъл за партитурите на World of Warcraft, Diablo III и редица други хитови заглавия. Той ще участва в концерта и като диригент на своите произведения. 
      Специално за събитието от Лос Анджелис ще пристигне и българката Пенка Кунева с много успешна кариера на композитор и оркестратор в Холивуд, музикален автор на играта Prince of Persia, включена в програмата.
      Още един български акцент в концерта ще бъде музиката от Divinity: Original Sin 2, отличена с няколко престижни награди за 2017 г., сред които Game of the Year от британското списание PC Gamer. Създателят на музиката Борислав Славов, който също ще присъства, е в авторския екип и на игрите Crysis 2 и Crysis 3, и е работил в сътрудничество с Ханс Цимер, Лорн Балф и др.
      Друго голям талант в българската гейм и филмова музика е Георги Стрезов, който ще се включи с един от последните си проекти - Victor Vran, която е разработка на Haemimont Games.
    • От Svirach
      Здравейте,

Търсим барабанист/ка за група. Идеята е да свирим пънк, ска, но като цяло - каквото излезе. Проектът е още суров, така че е в процес на формиране. Засега сме китарист, басист и вокалист. Идеята е да се свирят песни по обществено значими теми и на социална тематика. Ако някой свири на нещо друго и проявява интерес - да не се притеснява да се обади. Имаме някакви текстове и опити за записи, но са акустични, предвид на факта, че все още нямаме барабанист...

При интерес, можете да пишете коментари тук или по имейл, чрез който може да обменим телефони и т.н.:

stefan.petrov93@abv.bg

• От tendzhera
      Около май месец организираме парти, на което смятаме да спретнем кратък концерт. Търсим човек с чувство за ритъм и хумор. 
      Звънете или пишете, скоро започваме с репетициите. За момента сме четирима: вокал, две китари и пиано. Търсим барабанист, който най-вероятно ще свири на кахон. Хубаво е да е смел, да има свободно време и да не се е покаял.
      Групата се казва "Джони без кеш".

Това са част от песничките:

Можем да се отплатим с храна.

За контакт: 0894623982 - Иван
      https://www.facebook.com/ivan.furnadjiev.1

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.