Jump to content
Българският форум за музиканти

Reflex - Coast Of Mind - Official Video


Recommended Posts

Е-е-е, най-накрая. Много добре е станал записа, а и клипа. И Евтим на барабани.. супер!

мерси ! да си пожелаем тази година да си издадем и албума !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пиша в тази тема и за двете парчета, това и баладата.

Това мисля, че съм го чувал в работен вариант.

Станало е супер. Запис, аражимент, всичко е шест.

Баладата по ме докосна, естествено защото е на български.

С това на английски, може пък да пробвате да си уредите няколколко участия

в рамките на евросъюза. След като Рампарт го могат, значи само трябва да напънете и преборите.

 

По видеото, изглеждате си групари, само клавиристката е визия на преподавател по пиано.

Това може да го промени за следващи клипове.

И стискам палци да изкарате албум до края на годината и задължително да ни поканите!

 

ПС- понеже на клипа Венци е със любимият си стар Епофон, а аз знам преди колко много години и от кой магазин го купи, ще си продължа мисълта от една друга тема в този форум.

Тази китара върши перфектна работа и звучи поне 3 пъти "по-скъпо" от парите, за които е купена.

И се оказва, че са ми направили впечатление и съм фен на поне трима български китаристи с Епифони,

а може би на нито един с Гибсън Лес Пол студио(или без да знам).....да бех и аз повече инвестирал в свирене....

но нека света да е шарен (някой да свири с една китара, други да сменят постоянно, няма лошо) и музиката да върви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Тони !

Да тази година ще излезе албума !

За жена ми си прав ...... с музикална педагогика е и още не може да го превъзмогне !

Поздрави !

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.