Jump to content
Българският форум за музиканти

Epiphone LP Standard Plustop PRO


manhattan

Recommended Posts

Здравейте,

Знам, че много хора ще хейтят тук, но съм решил да добавя един "Epiphone LP Standard Plustop PRO".

Изгледах много ревюта, прехвърлих и повечето форуми където открих нещо за нея, но не можах да я намеря на живо да пробвам как е.

Моля ако някой е свирил на този инструмент или го притежава да сподели мнение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си от София, можеш да го пробваш в Икономов. За малко над 1000 лева, колкото струва, имаш доста варианти според мен, тъй че най-добре поразгледай по магазините и прецени дали точно това е моделът, който ти седи най-добре в ръцете и ще харесаш най-много като звук на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си от София, можеш да го пробваш в Икономов. За малко над 1000 лева, колкото струва, имаш доста варианти според мен, тъй че най-добре поразгледай по магазините и прецени дали точно това е моделът, който ти седи най-добре в ръцете и ще харесаш най-много като звук на живо.

Лошото е че не съм от София, а разходката от Бургас ми идва 200 кинта. Сигурно не e Gibson, но не е и в класа на студиото. Питанката ми е към някой непредубеден колега който я е пробвал, за мнение. Иначе Икономов им слагат още 200 отгоре. Аз съм я намерил за 800 в MUZIKER. Последния Epiphone AJ-220SCE, който си поръчх от тях е просто поерфектен за хоби музика, а и за по-сериозни работи. От професионална кариера се отказах отдавна, но свиря доста за удоволствие и искам да се ъпгрейдна малко. Иначе в Бургас е супер драма с търсенето на лютиер за това питам за мнение, че да не се налага много баране после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, послушай Кръстев,разходи се до Икономов,и пробвай на място,иначе ще чуеш мнения от които ще се чудиш имаш ли сестра или не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствената пречка е, че с автобус ще отнеме цял ден, а с БДЖ - и мало више. Но пак е по-добре, отколкото бързане с автомобил в тия условия, а и е към 4-5 пъти по-евтино.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много добра китара.

Не съм сравнявал такава и примерно Гибсън студио.

Но това не е от такова значение, каквото му се придава.

Дали чисто нов Епи стрд плюс или ползвано Студио

е въпрос, който не е толкова лесен, колкото изглежда на първо четене.

(състояние и цена на ползваното Студио, за 800 лв не е невъзможно, но...е на късмет.)

Така че, ако не ти пука за снобарията, никак няма да сгрешиш с такова Епи.

Валентин Моновски и Джими Собара.

Еми те са с Епита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за споделеното мнение. Така или иначе много съм и навит. Просто се интересувах, ако някой непредубеден Софиянец я е пробвал. За останалите колеги които всега да тренират математика сметката е много проста 50 в еднатапосока 50 в другата 70 спане 30 храна. Смятам сами можете да ги сметнете. Не че е проблем ама един хубав кейс е толкова парички (предпочитам го пред разходката ;-) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,че ме вълнува,но нормална кола на газ е 50 лева в двете посоки.Тая китара Корейска ли е,китайска или от Индонезия.В описанието тази подробност липсва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво спане и храна?Ти ако искаш със самолет отиди и стой една седмица на хотел пък си поръчай мацки, ядене, пиене, дрога и може едно пробване на китара да ти излезе и 200 хиляди.

 По-хубаво от това да отидеш в магазина,да пипнеш китарата, да избереш между няколко бройки няма.Никой който е свирил на такава не може да ти опише с думи, как свири и звучи китарата.Гибсъни се намират за 1000 и малко, а кейс за 120 някъде.Ти като си решил Епифон си вземи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,че ме вълнува,но нормална кола на газ е 50 лева в двете посоки.Тая китара Корейска ли е,китайска или от Индонезия.В описанието тази подробност липсва

Китай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.