Jump to content
Българският форум за музиканти

Les Paul модел


Steve Vai

Recommended Posts

Ако не държиш на 2 хъмбъкера, но пък предпочиташ нова китара, виж това: https://www.musicstore.de/en_BG/EUR/Gibson-The-Les-Paul-CM-Limited-SEB-Satin-Ebony/art-GIT0035873-000V000040919

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

на мен ми трябваше цяла седмица жалби до мастеркард за да взимам пари от тоз musicstore обратно. Взели са ми пари и не изпратиха никакви кейсове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност да купиш евтин Гибсън ,купувай!Нека тези,които се изхранват от свирене(с Гибсън) ти кажат дали намират разлика между евтин Гибсън и скъпо Епи(примерно).По нашите географски ширини дори не се признава друг модел на Гибсън освен Лес Пол(и то с кленов топ).Освен това по-лесно се продава,ако си го купил евтино.За комфорт и тон ще трябва сам да прецениш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези 1000 лева можеш да си купиш Michael Kelly Patriot decree - много добра китара, с доста възможности.

Ако искаш такава, нова но не за 1000, а за под 800 лв, има в базара.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стив Вай,щом си от София, обиколи муз.магазини недей да те мързи,китара не се купува по картинка,особено за тия пари които даваш,а иди и пробвай нищо чудно да харесаш и друга китара.Явно си нов във форума,но щом мълчат притежателите на Гибсън китари трябва да ти стане очевадно,че само с пробване се решава коя китара е за теб.Ако избираш по фактора,че с Гибсън свири твоят идол,бъркаш основно,негавата китара нема да я намериш у магазина,а и най вАжНОто няма да звучиш като него,бъди сигурен.

Бегом по магазините и потърси тВоята китара,а не китарата на идола ти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ще обиколя със сигурност както и ще изпробвам доста китари преди покупката ,просто исках да ме насочите и да събера малко инфо за самите модели :)))))не влизам много във форума ,и вече съм далеч от безкрайните ергенски вечери които свирех по цяла нощ имам хубав ibanez s серия,и когато децата и жената заспят ,имам малко време да си доставя удоволствие с китарката и някой хубав бекинг трак,мерси много за инфото момчета като я взема китарката ще ви се похваля :))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.