Към съдържанието

Снимка

Продажба на музика?

купувам музика продавам композиране

• Please log in to reply
17 отговора на тази тема

#16 drago hazart

drago hazart

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 173 Мнения:

Публикувано 25 май 2017 - 09:04

Здравейте Колеги, според мен трябва да има такъв раздел. Има смисъл както за търсещите песен и текст, така и за творците. През следващите години може да се окаже, че доста добри парчета са тръгнали от този форум. Винаги има смисъл, когато се създават нови възможности.Поздрави

#17 Evtim Djerekarov

Evtim Djerekarov

Юзрод Небесен

• VIP listed
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9221 Мнения:
  • Инструмент:GUITAR, PIANO, VOCAL

Публикувано 08 юни 2017 - 11:22

Въпросът, според мен, е по-скоро технически, а този "раздел", трябва да отвежда към друг софтуер вероятно, понеже самия IPB едва ли има такава функционалност.

Трябва да могат да се извършват електронни разплащания, някой да ги администрира (и да носи отговорност за това), а също така, всеки "продавач" трябва да си има специализиран акаунт.

Изобщо - не е лошо, да има такова нещо, но не знам дали на някой му се занимава.

То базар има и сега, може би трябва слециален раздел в него. Но електронните разплащания, подозирам, са нещото, което обръща колата.

Ако искаш, дай примери с друг сайт.

Този пост е редактиран от Evtim Djerekarov: 08 юни 2017 - 11:24

Основният закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.
Ние подготвяме един много хубав закон, който ще е много полезен за вас - гражданите, но не смятаме за необходимо да ви го показваме, преди да сме го приели, а и няма нужда да се допитваме до вас за неговото приемане. Иначе сме отявлени демократи и не подкрепяме авторитарните режими, които ограничават свободата на словото на гражданите си.
Карбовски за ЕС и Крим...

К'во се дзвериш, бе?!?

#18 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6781 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 08 юни 2017 - 11:57

Ще стане, трябва ми един кандидат продавач и един кандидат купувач за да измислим интерфейса и го правим. Може и повече от един, ще се видим на по бира да видим какви са изискванията и ще го направя. Който има желание да ми пише лично съобщение.

People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

Also tagged with one or more of these keywords: купувам, музика, продавам, композиране

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни