Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте. Ние сме група Пипилота и търсим клавирист/пианист.

Поради ангажименти в чужбина, сегашният ни пианист ще отсъства поне половин година, а може и повече.

Затова търсим някой, който да го замести.

Временно, а ако си паснем и за постоянно.

До момента имаме участия на един фестивал - Рок фест Паничище и в няколко софийски клуба.

На 19ти януари имаме участие в Суингин Хол.

Предлагам линк от клипа на първата ни студийна песен, който направихме. В момента довършваме още едно парче,

а още 4 са в процес на запис. За стилова ориентация, с уговорката, че, може би 14-те парчета,

които имаме са доста различни като стил.

Като влезете в youtube, където е клипът, който пускам тук, ще видите и други, записвани в разни клубове.

За контакт, можете да ме намерите във фейсбук: https://www.facebook.com/iancho.ianchev

Ето и клипа:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уп. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проължаваме да издирваме клавирист.

Готово е и второто ни студийно записано парче, доста по-различно от Излъжи ме.

Ако има желаещи, знаете какво да направите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че ни е зор, даже свикнахме без пианист, но още си търсим принципно.

Не е необходимо да е кой знае какъв виртуоз.

Ап. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От asparuh75
      От доста време го разучавам и не съм го ошлайфал ама днес си издивях и реших да се запиша, тъй че грешки има ама са от сърце

• От Lucifer
      Здравейте, аз съм фронтменът на новосформираната classic rock – grunge група Fallen и си търсим барабанист. За момента сме в състав аз – китара и вокал и басист-беквокал. Ако ви се свири не само за забавление, но и искате да се развивате, пишете ми!
    • От martin20030102
      Здравейте, какво мислите за този мой аранжимент на "Вечеряй, Радо" - за флейта и пиано. 
      PDF ФАЙЛЪТ - https://dox.abv.bg/download?id=b05bbdc233
      Файл - mp3 -(направен от програмата) - показва главната идея - https://dox.abv.bg/download?id=204dbfeec5
      Ще се радвам, ако споделите Вашето мнение!
    • От solist
      Търся музиканти-съмишленици за производство на авторски песни в стил рок, бийт, хард рок и други. Критерий: МЕЛОДИЧНИ композиции. Отнася се за Варна. Необходими качества: идеализъм, вдъхновение и възможност за репетиции поне 2 пъти седмично. Без ограничение на възрастова граница - от 18 до 80 години. Композирам, пиша текстове, пея и свиря на ритъм китара и бас. Имам доста опит и в звукозаписа. Имам около 40 готови авторски песни. Който  приема да застане под това знаме - е добре дошъл за да поставим основите на една специфична музика в уникален град като Варна -  и това да е нещо по-различно. Девиз: Всичко е възможно, когато има екстремна доза вдъхновение и зелена светлина от Бога!
    • От Terry 12
      Здравейте, на 20 години съм и търся група в Пловдив (наскоро се пренесох тук), по възможност с оборудвана репетиционна , тъй като цялата ми апаратура е в родния ми град (Мездра). Свиря на барабани, с досегашните ми групи съм свирил главно кавъри (Металика, Гънс н Роузес, Грийн Дей, Нирвана и тн.)както и няколко авторски парчета.
      Имам опит с участия и свирене пред голяма публика.

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.