Jump to content
Българският форум за музиканти

Аранжор на VSTi или DXi


rusnaka

Recommended Posts

Хеллоу отново...

Защо така никой не отговаря на моите въпроси...

ИСкам сега да попитам знае ли някой виртуален вариант на някой синтезатор-аранжор. Все ми е едно дали е съществуващ модел или не. Надявам се, че този път ще отговорите. Благодаря предварително!!! Очаквам ВИ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ти кажа този път :lol: програмата се казва One man band

обаче как ще я намериш пълната версия незнам

аз търся от доста време и нищо ако случайно я намериш свиркай

че и на мен много ми трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съмнявам се това да е читаво, но успех!

Не знам какво точно търсиш, но защо не погледнеш Spectrasonics RMX? Аз го имам (на две ДВД-та е, има и доста експандери за стилове), но не съм го пускал. Било доста яко. Виж инфо из нета, току-виж ти върши работа. Успех! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това било STYLUS... Аз го имам.. На мен ми трябва нещо супер малко и просто - да работи само с миди, без да вкарва свои си звуци... А всъщност много бих се зарадвал да намеря аранжор точно копие на някой от първите такива синтезатори - просто много ме кефят ретро звуците и въобще целия начин по който са направени... Много ме кефят и звуците на NINTENDO... И всякакви такива работи.

Редактирано от rusnaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Virtual Sound Canvas - супер лека програмка, поддържа GM стандарт, звучи прилично...

Профи предложението е Hypersonic или Bandstand на NI

Ако съм разбрал правилно искаш да работиш миди със добри звуци?

Ама това за нинтендото ме хвърля в размисъл...

пробвай следните VSTi инструменти

Sound of 70's...?

Longe Lizard...?

FM 7, 8

Absynth

Редактирано от VSTi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, бе хора... Е - някои ме разбраха... Имам доста от всичко това, което сте изброили. Ама ми трябва една АРанжор секция на СИнтезатор във виртуален вариант - от тези със 100 ритъма например. Все едно някое КАсио. Със включени интродукция, брейкове и т.н.... Това е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Band in a box май е това,което търсиш - ``хитър петър в рс-то``.Има я по торентите,че и пак`2006 гледах наскоро в мининова :) Имаше една подобна и на еволюшън аудио,вървеше лицензирана към миди-контролерите им.

 

П.С. - виж и дарбука/латиго - ако ти трябва нещо по-екзотично :)

Редактирано от steeltanto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Здравейте! Търся си софтуерен вариант на познатите на всички "Хитър Петър" клавири - примерно PSR серията на Yamaha. Трябват ми само барабаните, то ест може и програма, която да няма аранжор, но да има поне 2 вариации на стил, поне 1 fill in и да звучи универсално. Ако ще да исползва миди звуци - все едно. Трябва ми за работа и целта ми е да замени дръм машините, които ползват пианистите по пиано-баровете, тъй като отвреме на време ми се налага, но все пак това не ми е основното занимание и няма смисъл да си купувам истинска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

http://www.soundtrek.com/content/modules.p...page&pid=11

Успех!

P.S. има един руски форум - forum.rmmedia.ru , където този (и много други въпроси) са решени отдавна...

Редактирано от presly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе не знам дали съм разбрал какво точно търсиш, но мисля, че EZDrummer ще ти свърши работа. програмата симулира различни видове сетъп на барабани за различни стилове с различни семпли за всеки барабан. там има секция с доооооста MIDI заготовки, цели бийтове, fills, breaks и то в доста стилове, които спокойно можеш да използваш извън програмата с каквито искаш семпли или инструменти. да не говорим, че има и доста допълнителни пак-ове за download с още стотици MIDI файлове събрани в 2-3mb.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за дръмс ако е можеш да погледнеш Groove Agent. Много по-подходяща е, тъй като е направена точно за това. EZ има друго предназначение. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.