Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко информация за едно пиано?


Victor94

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам едно пиано вкъщи, което само седи и заема място и тъй като правя ремонт в момента мисля, че му е дошло времето да му се смени собственика. Понеже съм духов музикант и нищо не разбирам от пиана, ще съм много благодарен ако някой даде малко повече информация за него, стойността му и евентуално къде мога да намеря някой, който да е заинтересован да го купи.

 

Благодаря предварително :)

 

15825780_1469435166442381_77486453980892

15872000_1469435119775719_10552287528914

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да видя кои години е пианото, но най-вероятно е доста старо и съответно с дървена лира. Ако е така, не става за нищо практично, освен за украшение в някой тематичен бар, клуб..., т.е. можеш да му вземеш 50-100лв и да се надяваш да си поемат транспорта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така предполагах. Дори и това ме устройва, тъй като както казах само заема място и пречи. Ще го пусна и ще се надявам някой да клъвне, мерси за отговора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да те подвеждам. Най-добре е да го види някой акордьор, те разбират доста от пиана, ще може да ти каже с много голяма точност дали пианото си струва. Може да се окаже някакво готино пиано, на което с лек ремонт да вземеш 1000лв. Просто имай и готовността да се окаже, че е стара ненужна мебел, която заема място, защото по-често се оказва така с разни стари пиана :) Поздрави и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато продавах моето преди няколко години с мъка и късмет едва му взех 500. А беше акордирано, без нито един неработещ клавиш и абсолютно здрава и чиста клавиатура. Така че, късмет и търпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Отворете капака отгоре и махнете челната дъска дайте , снимайте по резонансната дъска трябва да има каталожен номер.

 

Изпратете ми няколко качествени снимки на deian.dimitrov@yahoo.com имам каталог.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.