Jump to content
Българският форум за музиканти

проблем със настроиките на роланд gw 8


viins

Recommended Posts

здравейте колеги от месец имам роланд gw-8   и немога да го настроя да звучи що горе долу добре побърках се да чета форуми и тем подобни но не се получава не съм много на ти със настроиките преди това имах корг па 50  и сажелявам защо го продадох и купих роланд  иначе изглежда добре но инфо на бг няма никаде само тук има но за мен е малко сложно благодаря на отзовалите се 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От давна съм забравил роланд.Твоя чете ли от  г 600,800,1000,от  ва серията.Щото имам малко запазени неща от тези изброените.  Но имаи предвит че това е имформация от преди доста годинки.Но ако намаш добри стилове и си без имформация може да ползваш много от стиловете ми докато си набавиш нещо по вкуса си.

 

            Поддържам колегата, да  мислиш за минаване към корг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От давна съм забравил роланд.Твоя чете ли от  г 600,800,1000,от  ва серията.Щото имам малко запазени неща от тези изброените.  Но имаи предвит че това е имформация от преди доста годинки.Но ако намаш добри стилове и си без имформация може да ползваш много от стиловете ми докато си набавиш нещо по вкуса си.

 

            Поддържам колегата, да  мислиш за минаване към корг.

здравейте да чете от почти всякакви модели имам и доста стилове но проблема е че не звучат никак добре някои долу горе стават ама повечето изобщо не се чуват добре 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами трябва да имаш добри барабани за да звучат,трябва да ги оравниш да са на нормална сила /волюм/ да им оправиш ефектите по тракове то тва главно се определя как ше звучат стиловете патерните.Най-съществено е да имаш хубави барабани със добри кикове шарета,фузове,ротони,дарбуки.След това е баса много е важен но роланд има добър негов си бас само ако си го избрал него но акое някой акустик или тъп какво да ти кажа иска  си разбиране,чепкане.после са китарите за акомпанимент и те са много важни зависи за какъв стил и какво искаш да постигнеш.Мисля роланд има добри саундове дори и в вградените миди инструменти във всеки уиндоус има нужното за да звучи добре.просто си иска малко вкус и разбиране.има роланд г 600 който винаги ми е харесвал и звучи горе долу добре.Ако твойта свирка е по нова сигорно не умееш да ни направиш каквото трябва за да звукне всичко. Може да не е корг но пак ще звучи задоволително

Редактирано от asan79onbashi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.