Jump to content
Българският форум за музиканти

Kой ви е любимият български басист


bejazz

Recommended Posts

Къртицата от La Muchedumbre е доста добър. На Светльо & The Legends басиста също. Миналата година заедно с барабаниста им направиха много яко представяне преди Холера във Funky's.

Редактирано от BlindVictim
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледах темата - за всички сте прави.

И

Аз се кефя на Чавдар Асенов. Басист на Милена Славова и настоящ на ~BULGARA~

 

Дайте линкове с изпълнения на Бахаров.

Още на Конов и на други, които изнамерите.

 

Кефя се и на Иво (мисля, че така се казваше) "Еридански". Надявам се, да го навия, да направим някой ден, един Мейдънски кавър, заедно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гео , Рудибас , Владо М няма как да не се споменът хем са готини хора хем са много добри инструменталисти с доста модерно виждане радвам се че ги познавам .

Редактирано от temerut
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

сещам се преди 12-13 години гледах няколко пъти в русе 1 местна група AHEAD PROJECT, състояща се от ученици от местното музикално училище. още тогава басиста им радо ми взе акъла. по-късно момчетата завършиха, отидоха да следват в софия, групата стана AHEAD, той се премести при латинопартизаните, сега не знам къде подвизава. може би в сафо, не съм сигурен. много добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гео , Рудибас , Владо М няма как да не се споменът хем са готини хора хем са много добри инструменталисти с доста модерно виждане радвам се че ги познавам .

Благодаря ти бате Краси за ласкавото исказване. аз също се радвам че имам такъв колега и приятел в твое лице .Определено много неща съм научил докато съм те гледал как свириш.....много на място супер точно и технично.. бе истински басист....Гео, бате ВладоМ-много добри.....Сашо Бахаров -религия нема спор....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сещам се преди 12-13 години гледах няколко пъти в русе 1 местна група AHEAD PROJECT, състояща се от ученици от местното музикално училище. още тогава басиста им радо ми взе акъла. по-късно момчетата завършиха, отидоха да следват в софия, групата стана AHEAD, той се премести при латинопартизаните, сега не знам къде подвизава. може би в сафо, не съм сигурен. много добър.

 

Всъщност, първо бе Ahead, после Ahead Project, и накрая пак Ahead. :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.