Jump to content
Българският форум за музиканти

Kой ви е любимият български басист


bejazz

Recommended Posts

  • 1 month later...

Краси от РЕВАНШ / темерут /, Жорката от РЕСПОНС / рудибас / - отлични музиканти и приятели, от които съм научил толкова много. :godbless:

Нека не забравяме Марио Иванов и Иван Несторов / джони би гууд /.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^^Пича се казва Чавдар Асенов. Подвизава се във форума, но рядко. Още, бачкаше в репетиционната "на Милена" както и викаха, "Гардени", преди години. Може още да е там.

Една интересна случка - около 2-3 години преди да издадат "Bear's Wedding" подраних за репетиция, и го чух да репетира на едно от парчетата, което все още не знаех че се казва Funk Kaval...зарибих се тотално още тогава. Покупката на албума, разбира се, беше nobrainer. Който не ги е чувал, му ги препоръчвам горещо, няма такaва банда! :godbless:

 

edit: ЛОЛ я да ъпдейтнем броя на стрелките :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, не виждам смисъл да пускам тема в този раздел, а смятам, че въпросът ми си е що годе по темата ви:

Кой/и са басистите на Бичето? Гледах клипове итн и си джитка с двама басисти, някой може ли да ми каже кои са?

Сори за " :offtopic-001: "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми, единият е кузман пламен джоунз, другият е софкина...

ето пълен състав на the bromley contingent от краводер

бичето нищо не помни за "зеленото убива"! интернет вече също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

 

Тия и на мен са ми любимци! 3 дена рових в нет-а, докато ги разбера кои са в действителност... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да не се изсилвам с по-, по-, най-....., ама скоро чух за пръв път Тони Рикев (с Белослава) и ми увисна чейнето.

Хвала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Тони Рикев и Радо са истински професионалисти,завършили Русенското музикално училище ,консерватория(В София ако не се лъжа) и са пример за това какво се получава когато Господ ти даде талант ,и го развиеш с образование!!!Още по яко е когато свирят двамата в една група(там Тони е китарист).Евала и на двамата!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.