Jump to content
Българският форум за музиканти

На кой парчета сте изкарали барабаните 1 към 1?


Recommended Posts

От всички видеота които съм гледал на Mike Portnoy,само на едно съм го виждал да свири без кардан и то на малък сет.Той сам казва че още от малък свири с 2 каси защото това е удобство за него,а по въпроса с Pull Me Under - разбира се че може да се изсвири с една каса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 143
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ПП:

я почакаи малко!как ще кажеш че pull me under i home sa v awake?!те са в различни албуми-Once In a Live time and Scenes From A Memory!Tи маи ме изпробваш :drummer:

 

 

Пич,Pull Me Under е от Images and Words... :) Да вземеш да понаучиш дискографията на ДТ ли?...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП:

я почакаи малко!как ще кажеш че pull me under i home sa v awake?!те са в различни албуми-Once In a Live time and Scenes From A Memory!Tи маи ме изпробваш :huh:

 

 

Пич,Pull Me Under е от Images and Words... <_< Да вземеш да понаучиш дискографията на ДТ ли?...

Грешката е моя.всъшност mike portnoy свири на турнетата си с по-4 каси?аз лично съм имал щастието да свиря само 1 път с 2 каси,но сега събрах пари за кардан :) .някои има ли записи да прати линк да се ориентирам за барабанистите във форума,защото сега се регистрирах.

ПП:не ви ли харесва повече да импровизирате?

Редактирано от The-Drummer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майк на турнета свири с 3 каси - 2 по 22 инча и една 26 (в конкретния сет). Никога не е свирил с 4 каси. В Турция си беше с 2 каси, нямаше я дясната страна на сет-а му.

 

по мое сведение,тои винаги е свирил с кардан(въпреки,че не му пречи да свири и с един де)или 2 или повече каси.аз му имам 2 диска (учител за барабани) на които тои казва че може да се издокарват много неща с 1 каса или без кардан,но тои свирел винаги с кардан.ако съм в грешка ме поправи,защото може да не съм разбрал правилно :)

 

1. Винаги е свирил с кардан (2 каси) ама не точно. В Octavarium половината парчета са записани на сет-а дето е реплика на сет-а на John Bonham и там свири с единичен педал.

2. То може много неща, зависи ти как искаш да го свириш и как ти е по-удобно и лесно

 

ПП:

я почакаи малко!как ще кажеш че pull me under i home sa v awake?!те са в различни албуми-Once In a Live time and Scenes From A Memory!Tи маи ме изпробваш <_<

 

1. Once in a live time е концертен албум, не знам как реши, че Pull me under e от там, но както и да е.

2. Awake е любимото албумче на "феновете" на Dream Theater, които се носят с кубинки и миришат лошо лятото.

1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Once in a live time е концертен албум, не знам как реши, че Pull me under e от там, но както и да е

Еи неразбирам,защо се прави от мухата слон.сбърках-това е!Важното в случая е темата

На кой парчета сте изкарали барабаните 1 към 1?.Пък и аз я слушам от скоро. :) та има ли някои да ми прати линк да видя как свири на барабани?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майк на турнета свири с 3 каси - 2 по 22 инча и една 26 (в конкретния сет).

 

 

26"-цата беше от Albino Monster-a...сега не е ли с 2 по 22 и една 20"?Новия сет Mirage Monster?:

 

dreamtheatre012.jpg

 

Извинявам се за оффтопик-а!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде престанете с глупостите, стига офф,а колкото до The-Drummer -пич не пиши неща ,в които не си сигурен,иначе има тема тук в която можеш да видиш как някои хора от форума свирят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Абе аз свиря от няма и една година ама поне успях за този срок да науча 1 към 1 две песни:

Megadeth - Symphony of destruction и

Sepultura - Roots, bloody roots

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз свиря от няма и една година ама поне успях за този срок да науча 1 към 1 две песни:

Megadeth - Symphony of destruction и

Sepultura - Roots, bloody roots

 

Браво продължавай в същия дух! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.