Jump to content
Българският форум за музиканти

Dez

На кой парчета сте изкарали барабаните 1 към 1?

Recommended Posts

Rage Against the Machine - Killing in the Name

Audioslave - Cochise

Metallica - For Whom the Bell Tolls

Скромно но от сърце :greenball:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Green Day - When i Come Around с нея се гордея най-много.. не е нищо сложно ама пак

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
съвсем скромно, колкото са възможностите ми

Red Hot Chili Peppers - Dani California

Nirvana - Come As You Are

работя здраво по няколко неща на Metallica, да се надявам че в близко бъдеще ще се доближа до Lars Ulrich

:hysterical::D:thumbs_up:

Не ти трябва да ставаш като Ларс Улрих според мен :thumbs_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!Аз немога да се похваля с нещо извадено от мен,но имам една молба към всеки,който би могъл да ми помогне.Става въпрос за едно пърче на Steve Gadd и Paul Simon-50 ways to leave your lover.Имам нотирани двата основни такта,тези със слабите времена.Но тъй като ми трябва цялото пърче,ако някой е нотирал останалата част бих помолил да ми даде,ако няма нищо против,разбира се.Бих бил много благодарен за услугата!Понеже нямам у нас възможност да се занимая по-дълго(а ми се иска много) затова търся помощ от колеги.Благодаря ви!

Редактирано от Vaso Botev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S.O.D. -The Camel Boy страхотна песен но е много продължителна и се изморявам накрая...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм много по ваденето,но сега се сещам, че за една продукция свирих едно парче на Billy Cobham-red baron.Вярно не съм я вадил по слух,всичко беше нотирано и го свирих на синбек,но мисля че парчето се получи

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ооо, Red Baron е много майсторско и музикантско парче. Марто (drumfen) много яко го заби в "Червената Къща" !  :):)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.