Jump to content
Българският форум за музиканти

На кой парчета сте изкарали барабаните 1 към 1?


Recommended Posts

  • Отговори 143
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

съвсем скромно, колкото са възможностите ми

Red Hot Chili Peppers - Dani California

Nirvana - Come As You Are

 

работя здраво по няколко неща на Metallica, да се надявам че в близко бъдеще ще се доближа до Lars Ulrich

 

:hysterical::D:thumbs_up:

Не ти трябва да ставаш като Ларс Улрих според мен :thumbs_up:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!Аз немога да се похваля с нещо извадено от мен,но имам една молба към всеки,който би могъл да ми помогне.Става въпрос за едно пърче на Steve Gadd и Paul Simon-50 ways to leave your lover.Имам нотирани двата основни такта,тези със слабите времена.Но тъй като ми трябва цялото пърче,ако някой е нотирал останалата част бих помолил да ми даде,ако няма нищо против,разбира се.Бих бил много благодарен за услугата!Понеже нямам у нас възможност да се занимая по-дълго(а ми се иска много) затова търся помощ от колеги.Благодаря ви!

Редактирано от Vaso Botev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз не съм много по ваденето,но сега се сещам, че за една продукция свирих едно парче на Billy Cobham-red baron.Вярно не съм я вадил по слух,всичко беше нотирано и го свирих на синбек,но мисля че парчето се получи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ооо, Red Baron е много майсторско и музикантско парче. Марто (drumfen) много яко го заби в "Червената Къща" !  :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.