Jump to content
Българският форум за музиканти

На кой парчета сте изкарали барабаните 1 към 1?


Recommended Posts

  • Отговори 143
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

машала за тая тема.

аз не съм вадил кои знае кви песни ама ...... мисля че са доволни

Dio-Pain

Dio-Master Of The Moon

Dio-Shivers

Guano Apes-Rain

W.A.S.P.-Charisma,Hellion,

Anthrax-Inside Out,

Anthrax-Black Lodge

 

ма като се сете как комшитата ме намразиха с блъскане нон стоп и не се занимавам чак толкус да вадя едно към едно песни.много рядко вече.но се пак си е зарибявка.:P :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WOW... някой беше написал, че е извадил 1:1 Six O'Clock... поздравления, ако е така! Иначе аз знам следните неща като оригинала:

 

Hypocrisy - Slave To The Parasites

Slayer - Dead Skin Mask

In Flames - Dismiss The Cynic

In Flames - Only For The Weak

Arch Enemy - Carry The Cross

Uriah Heep - Sunrise

Pantera - Cemetary Gates

Metallica - The Call Of Khtulu

Guns N'Roses - Yesterdays, Civil War, 14 Years

Dream Theater - The Answer Lies Within, Strange De Ja Vu, As I Am, One Last Time

... и още много рокаджийски от разни купони. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вадя сикс ъ клок 1:1!Мерси.Бийта е лесен,но е маалко овъртян.Забравих да кажа.Напоследък изкарвам 1:1 на Dream Theater-Dance Of Eternity и Dream Theater-Damage Inc.(Metallica Cover) :metalist::metalist::metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък изкарвам 1:1 на Dream Theater-Dance Of Eternity...

 

Те т'ва много искам да го видя... :)

Малкия е изрод,не го подценявайте ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, я се запиши и постни, да видим...")

 

 

Напоследък изкарвам 1:1 на Dream Theater-Dance Of Eternity...

 

Те т'ва много искам да го видя... ;)

 

При първа възможност ще се запиша(на видео,може би) и ще го постна,но за момента нямам тази възможност :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкия е изрод,не го подценявайте ;)

 

Ако не вярвате на мен,ето-Нен4о го потвърждава :) Той ми дойде на гости,посвирихме и ми изнесе един невероятно добър и много,много важен урок-за рибаунд контрола,амплитудата на ръцете и "пласти4носта" в свиренето.Безкрайно много ти благодаря,пи4!Ти си страхотен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не ги вадя 1:1

Вадя основата, времената, тактовете, но не и брейкове и т.н.

Е, има унисони, които става хубаво като се изсвирят...

 

Мисля, че песента Octavarium я правя доста близко като цяло, както и Sacrificed Sons

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-обобщено по въпроса 1:1

 

Мисля,че за всеки барабанист е много полезно да вади 1:1 но до определено време.Точното вадене помага страхотно да се изгради представа за дръм партия,развива се "музикантското" мислене.....абе - винаги е хубаво да влезеш в главата на някой як барабанист :) После обаче идва момента в който си се развил достатъчно,че да имаш собствен маниер на свирене,стил и виждане за нещата...За мен поне е така. Въпреки,че се причислявам към вторите - задължително,когато се сблъсквам с непознат стил на свирене в музиката - вадя 1:1 - това ми помага най-добре да вникна в дълбочина. За мен така стоят нещата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dance Of Ethernety :band2::unsure::blink:

 

Леле, колко искам да направим с някой Home и Dance Of Ethernety, ама в Пловдив нещо са се покрили подходящите барабанисти :( Ако ги има изобщо :band2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Home едно време я знаех, но спрях да я свиря с който и да е и я позабравих. Но си признавам, че още мнооого имам да се уча да свиря на барабани докато ми дойде времето да изсвиря The Dance... Имам чувството, че цялата песен е записана импровизация.. :unsure: Макар, че гледах Портной като я обясняваше и я бях чатнал, ама всичко се забравя с времето. :band2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.