Jump to content
Българският форум за музиканти

guit....

Търся певица - Пловдив

Recommended Posts

Идеята ми е за класическа китара (+ бек вокал) и глас (женски)- за професионални участия, но в същото време и за удоволствие, т.е. не искам да работя с хора, които правят това само заради възможността да се изкарат пари. Стиловата насоченост изключва комерсиалната музика. Аз бих могъл да варирам в доста стилове (освен чист джаз). Целта ми е да изпъкне на преден план красотата на гласа и акустичния звук, също така и внимание върху всеки един детайл, всяка една фраза. Или по- накратко - да има дълбочина на интерпретиране. Ако някой вижда себе си в тази идея, ще се радвам да пише ЛС или тук. 

Поздрави!

Крис.

P.S. 

Много ми се свири испанска музика (с елементи на фламенко), но силно се съмнявам, че ще намеря певица, която да владее типичните за стила типове орнаментика. Иначе може да се получи много интересен проект. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От lightsome
      Здравейте на всички във форума!

Спешно търся някой да помогне по моя въпрос, вчера докато затягах една от струните на акустичната си китара единия ключ се разкачи буквално , не мога да го завия и оправя ръчно ...
      Много ми е спешно да стане преди края на месеца, търся някой който може да го постави или да се сложи нов евентуално?
      Помогнете с някой контакт или препоръка за град Пловдив моля ви!
    • От viki_kitara
      Заповядайте на нашия китарен фестивал в гр. Силистра!
      Разгледайте сайта ни! 
      Гости ще бъдат Иван Лечев, Цветан Недялков, Веселин Койчев, Боян Дойчев, Николай Михайлов.
      Освен 4 концерта за 3 вечери, ще се проведат и 2 конкурса за електрическа и класическа китара!

http://dunavski-struni.com/bg/

Фестивал на китарата “Дунавски струни“ Силистра 2018 ще се проведе от 22-ри до 25-ти юни 2018 г. Организатори на събитието са Сдружение “Дунавски струни“ и Община Силистра.
      Фестивалът включва четири концерта, конкурс в две категории разделени на възрастови групи и майсторски класове.

• От Myself_vr
      Здрваейте! Казвам се Илиян. Свиря на китара и пиша авторска музика. Стилът ми е рок прогресив съчетан с други - класически рок, хард рок, метъл, алтърнатив, джаз, блус и всичко, което звучи добре. Сглобих първия си албум с 12 парчета и съм събрал хора, с които да го изпълним заедно на премиерата му.
      Този проект е само началото, защото няма да спрем работа, когато изпълним парчетата от албума. Ще продължим сериозно с авторска музика и ще целим постоянни изяви.
      В момента сме китара, бас, барабани и синтезатор. Парчетата за премиерата са инструментали.
      Част от тях можете да чуете в SoundCloud ТУК

Контакти:
      Facebook: https://www.facebook.com/FrankieStoychev
      Email: iliyanstoychev91@gmail.com
      телефон: 0885 995 422

ОБЛОЖКА НА АЛБУМА

• От Myself_vr
      Здравейте! Казвам се Илиян и съм на 26 години, от София.
      Аз съм китарист соло изпълнител и имам един завършен албум(12 инструментала), с който планирам събитие за официалното му представяне.
      Стилът е прогресив рок с някои добавки от други стилове като алтърнатив, амбиент, метъл, блус, фънк и др.
      Засега имам приятел (басист), който да ми съдейства с бас партията на парчетата и се търси човек за втора китара, която да е подложка на лийд китарата, която държа аз.
      Ако има възможност и за човек с кахон, би било чудесно, но идеята е да не ставаме много хора, за да може организацията да е солидна, иначе нямам нищо против.
      До края на февруари е добре да сме се организирали. За да може после да започнем веднага с репетиции поне веднъж седмично. Събитието е добре да е през Май или Юни(сезонът е важен), но това зависи от организацията и подготовката.
      Относно дивиденти, печалби и ползи от събитието, всичко ще делим и ще договорим някак, но е добре да се запознаем първо. Отношението преди всичко.
      Можете да чуете авторски и кавъри, които съм качвал ТУК, въпреки че по-старите записи не са добре записани.
      Пишете ми също на лично във Facebook или Авторската ми.
      Парчетата ще се изпълняват в голям процент акустичен вариант, за да се създаде по-арт атмосфера, но няма да се спират ефектите изцяло, за да се поддържа идеята.
      Това можах да се сетя да споделя за този пост, ако имате въпроси, питайте.

Поздрави! \m/

Обложка на албума...

• От Elenoq
      Търсим китарист които да пее добре, за работа на круизни кораби. Моля изпратете ми вашето демо, CV на посоченият емаил: elenoq@yahoo.com

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.