Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Уроци по китара в центъра на Стара Загора 
1.Различни стилови направления ( поп,джаз,рок,блус,класика и други).
2.Материал взависимост от стиловите предпочитания и техническото ниво на учениците.
3.Обучението е индивидуално
4.Приемат се кандидати от всички възрасти.

Цената на месец е 50 лв. Като включва по 2 часа в седмицата,общо 8 часа по 45 минути на месец.

www.youtube.com/user/Y1o2o3Y/videos - преподавателя.

Телефон за връзка : 0882727419

Адрес: Читалище "Родина" ул.Княз Борис номер 94,етаж 3 (зад Община Стара Загора,срещу радио Стара Загора) 

https://www.dropbox.com/s/ngzh4jm5gh4dnvv/Capture.PNG?dl=0

Редактирано от DANEV

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От Terry 12
      Здравейте, на 20 години съм и търся група в Пловдив (наскоро се пренесох тук), по възможност с оборудвана репетиционна , тъй като цялата ми апаратура е в родния ми град (Мездра). Свиря на барабани, с досегашните ми групи съм свирил главно кавъри (Металика, Гънс н Роузес, Грийн Дей, Нирвана и тн.)както и няколко авторски парчета.
      Имам опит с участия и свирене пред голяма публика.
    • От tomator
      Здравейте,
      Ние сме вокалист, китарист и басист, които търсим барабанист в сферата на рока и метъл-а. Групата е нова.
      Засега сме започнали с кавъри на парчета на групи като Alice in Chains, Tool, Audioslave, Soundgarden, Zeppelin и др.
      Изисквания:
      -  да има барабани 
      - да има поне един свободен ден в седмицата за репетиция
      - да отделя време за 5 авторски/кавър парчета в седмицата
      Поздрави
    • От LP1
      Здравейте,
      ТЪРСИМ ХОРА ХАРЕСВАЩИ МОДЕРНА РОК МУЗИКА, ЗА СЪЗДАВАНЕ НА НОВА РОК ГРУПА. АКО ИСКАТЕ ДА СВИРИТЕ В ГРУПА С ДРУГИ МОТИВИРАНИ СЪМИШЛЕНИЦИ, ДА СЪЗДАВАТЕ НОВА МУЗИКА И КАВЪРИ, НЕ СЕ КОЛЕБАЙТЕ … СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС.

Разполагаме със студио за репетиции, инстументи и т.н. в гр.Харманли, но разбира се това не пречи да работим с хора от региона, Хасково, Димитровград, Свиленград, Любимец, Симеоновград и т.н. които да отделят поне няколко часа седмично за репетиции.
      ТЕЛ: 0988/87 07 57

• От hegemarth
      Здравейте! Наскоро се сетих за едни струни, които един приятел си беше купил. Попитах го, но той не помни какви са били, защото беше отдавна.
      Та, въпросните струни бяха с оплетка, а не намотка, както обикновените. Решил съм да си взема и аз едни, да ги пробвам, обаче не знам нито какъв модел се водят, нито марка. Ако някой знае и може да ме насочи, ще съм благодарен! :)
    • От wiseppman
      Аз, като всички, се ровя из Нета и разбира се, по въпроса за компресорите видях две противоположни мнения. Ако има примерно 2 компресора, един пич показва някакви графики и твърди, че така звука и състейна се скапва. А от друга страна в менюълите на производителите чета, че повече компресори един след друг подобряват драстично звука. И се чудя на кого да вярвам! Затова се питам, някой има ли опит с такава конфигурация?

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.