Jump to content
Българският форум за музиканти

ihu

Проблем със софтуер на корг па 60

Recommended Posts

колеги и аз имам същия проблем не чете картата показва ми че няма информация в нея.И стана много бавен като влизам в менюто.от какво може да е?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поомазал се е нещо,удари му едни фабрични настройки и нагласи наново  всичко.

Редактирано от Apple&VSTI

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как става това.Аз се пробвах от менюто където е -бакуп дата,ресторе дата сеив ос но не става нищо.А и не смея да пипам много че да не да спре нацяло.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Restore-DATA, но трябва да имаш всичките дискети там на колкото части са от 1 до 5 или 6  - Factory restore disketes.

При по-новите KORG Pa , има опция само за фабрични настройки през менюто, или с комбинация от 2-3 бутона, но за старите няма как да стане, не е предвидено това и само с флашване през дискетите само става.

По този начин му наливаш целият Firmware наново със всички стойности по подразбиране, и ако има натрупани бъгове и объркани неща в текущото състояние всичко става като чисто-ново.

Това е.

Редактирано от Apple&VSTI

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не съм с дискети извинявам се че не съм оточнил па50 сд е клавира

:) е,колега не си разпознаваш модела ли?

Темата е PA60 ,  а не 50SD :)

По добре подходи към проблема, някой да ти свърши тази работа, защото определянето на точният модел е нещо елементарно, а останалото е малко по-сложно :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега.Благодаря че се отзова.Ще се опитам пак да го оправя сам,ако немога вече ще потърся някой да ми го оправи.Благодаря още веднъж.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.