Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем със софтуер на корг па 60


ihu

Recommended Posts

колеги и аз имам същия проблем не чете картата показва ми че няма информация в нея.И стана много бавен като влизам в менюто.от какво може да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поомазал се е нещо,удари му едни фабрични настройки и нагласи наново  всичко.

Редактирано от Apple&VSTI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как става това.Аз се пробвах от менюто където е -бакуп дата,ресторе дата сеив ос но не става нищо.А и не смея да пипам много че да не да спре нацяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Restore-DATA, но трябва да имаш всичките дискети там на колкото части са от 1 до 5 или 6  - Factory restore disketes.

 

При по-новите KORG Pa , има опция само за фабрични настройки през менюто, или с комбинация от 2-3 бутона, но за старите няма как да стане, не е предвидено това и само с флашване през дискетите само става.

 

По този начин му наливаш целият Firmware наново със всички стойности по подразбиране, и ако има натрупани бъгове и объркани неща в текущото състояние всичко става като чисто-ново.

 

Това е.

Редактирано от Apple&VSTI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не съм с дискети извинявам се че не съм оточнил па50 сд е клавира

:) е,колега не си разпознаваш модела ли?

Темата е PA60 ,  а не 50SD :)

 

По добре подходи към проблема, някой да ти свърши тази работа, защото определянето на точният модел е нещо елементарно, а останалото е малко по-сложно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега.Благодаря че се отзова.Ще се опитам пак да го оправя сам,ако немога вече ще потърся някой да ми го оправи.Благодаря още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.