Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Певица, свиреща на флейта с разнообразен репертоар търси работа в пианобар или ресторант в страната, по възможност София, Стара Загора.

Ипълнявам поп, джаз,диско, бг естрада, без поп фолк.Моля само за сериозни оферти за работа!
За контакти - sunny_stz@abv.bg или 0899 348 842 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От annimm
      Пианистка с опит и богат репертоар търси ангажименти в София и страната.
      Предлагам подходящо музикално оформление за ресторанти, хотели, частни събития, сватби, фирмени партита. 

e-mail:  anna_md@abv.bg
    • От s.o.d
      Сбрали сме се типове с желание за създаване на музиката. На възраст сме между 25 и 45 години. Искаме да се забавляваме и да свирим авторски парчета. Но за да го правим това си търсим вокал (пола е без значение). Като стил не мога да кажа какъв ще бъде, защото това си зависи и от гласа, които ще се присъедини   Ние харесваме много и различни стилове, но китарите задължително ще бъдат тежки. Имаме си всичко, което ни е необходимо за да свирим, като инструменти и техника. Трябва ни единствено нам подобен индивид, който му се работи с текстове и с гласа си   . Те това е, дерзайте. За връзка с нас -  threeshop@abv.bg
    • От SuNnY90
      Здравейте! Певица съм, свиря на флейта. Имам разнообразен репертоар: поп,джаз,блус,диско,бг естрада,руски.Търся участия в гр. София или работа в зимните ни курорти.
      Имам си собствен микрофон, ако това е от
      значение. Прилагам
      и линк към видео:

Имам богат опит в страната и чужбина!
      Моля да ми се обаждат само сериозни колеги,
      с определени оферти!
      Тел. за връзка: 0899 348 842
      E-mail: sunny.yancheva@gmail.com
    • От erablebaum
      Здравейте, аз съм от София, свиря на пиано и търся певица или певец, с когото да правим кавъри и по-нататък и да измисляме наши си песни. Идеята ми е за нещо по-акустично. Отворен съм към различни стилове, но най-вече ми се ще поп/рок/алтернативно. Мнооого ще се радвам да ми пишете, имейлът ми е erablebaum@gmail.com

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.