Jump to content
Българският форум за музиканти

drago hazart

Драго Блондо / Хазарт / - Концерт

Recommended Posts

Здравейте Колеги,

На 19.11.2016 правя концертна вечер / one man show /.

На акустична и електрическа китари ще изпълня мои парчета както няколко кавъра.

Monkey Temple / София, бул. Христо Смирненски 1 / до ВИАС /. Дата 19.11.2016,

Showtime - 21,30h. Welcome to the Show / Драго Блондо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От Heartman
      Не знам дали сте видели, но поне аз бях залят във фейсбук, от китарните страници за новия стратокастер на Джон Мейър.
      Пишеше, че са го мислили 2 години и половина.Страхотно!Толкова време в ядене и пиене.Със същия успех можеха да дадат на всеки познаващ марките китари да направи ПРС страт.Сложили тяхната си глава, което е страшно грозен хедсток за страт и поизрязали тялото на страта в долния рог.Също така и летящите птици/инлеи по грифа, за да се познава че е ПРС.
      Това ли успяха да измислят за толкова време?!Още един безмислено скъп страт, който не предлага нищо ново.Нямам думи...
      Интересно ще ми е, ако на някой му хареса и да се обоснове разбира се.

https://www.facebook.com/johnmayer/posts/10156208846376252
      https://reverb.com/news/john-mayer-unveils-new-strat-like-prs-model
      https://www.guitarworld.com/gear/prs-guitars-announces-new-john-mayer-signature-guitar-the-silver-sky

Веднага измислиха и майтапи по темата:

• От DANEV
      Това е една от песните,които свирихме на концерта за завършването ми в музикалната академия в Пловдив. Качеството на картината не е добро,но на звука не е лошо,което е по-важното .. :Д 

• От drago hazart
      Здравейте Колеги,
      Поздрави с едно мое парче.

• От DVengeance
      Здравейте,

Нямам усилвател и се чудя, колко добра идея е да се свири лайв със симулация за китарата. Съответно би било Китара - аудио интерфейс - лаптоп - един активен монитор от интерфейса плюс мониторите на сцената и от интерфейса към Ди Ай-а на главния миксер за фронт оф хаус.

Потърсих из форума, но не намерих подобна дискусия, поне не някоя от скоро. Интерестно ми е дали сте опитвали подобно нещо, задоволителен ли е резултатът?

Като изключим фактора надеждност на драйвърите и личен мониторинг, тъй като те не са ми проблем, какви други проблеми може да има този сетъп?

Някой със сигурност ще зададе въпроса, защо просто не ползваш усилвателя на някого или не наемеш, затова нека кажем, че тези възможности не са удобни за този случай. За няколко концерта не ми се пръскат средства за усилвател, тунер, ноиз гейт, допълнителни кабели, носенето на всичко и т.н. като се има на предвид, че ми трябва просто един метъл ритъм звук, гейт и тунер, който са в софтуера. Дефакто не ми се налага да сменям между два канала.

Поздрави,

Денис

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.