Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Евридика

Натиснете тук!

С това парче поздравявам всички мои колеги и приятели.

Надявам се да Ви хареса - нищо повече.

Когато го регистрирах - 11.01.2007 входящият номер беше 279. Очакват се поне още 50 да влезнат днес.

До колко ли внимателно ще бъде прослушването на комисията и до колко обективна ще е оценката им, след като ще се съберат на 15-ти и в същия ден ще трябва да се обявят резултатите?

330 песни по 3 минути прави 990 минути, което пък от своя страна означава - 16 часа и 30 минути непрекъсната музика. Като се прибави технологично време от 1 минута между песните за зареждане на новата - 329 минути (още 5 часа и 30 минути) нашето "неподкупно и компетентно" жури ще си прекара прекрасно едно пълно денонощие. Мислите ли, че е възможно това?

Аз - не!

Ясно е че песните ни ги очаква Recycle bin

Защо тогава участвам?

Ами, защото ми хареса да работя с приятен екип, на когото изпращам сърдечни поздрави и изказвам огромна благодарност:

Bobalan, момичетата от Audiovision, Жоро, Краси и Мони.

Защото ми беше приятно

И защото се надявам да Ви хареса, понеже, може би, ще сте единстената аудиотория.

И на последно място, защото съм може би единствения, който не е пускал авторска музика в този форум и с това поправям този пропуск :)

Приятно слушане! :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно ми бе да чуя песента, Иване, радвам се, че я сподели! :) Вярно, май не си пускал досега, но не си единственият - аз също още не съм пущал.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личи си професионалната работа.Много интересен прочит на произведението.Браво.

Редактирано от Geo

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bow to the ground :)

Супер песен!!!!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^true true. На мен ми харесва ! :)

Въпреки, че самото парче леко странно ми свършва (предполагам поради лимита от 3 мин). Честно казано не мисля, че чичковците/дедковците (по мислене, не по възраст) в комисията са отворени към нешо различно от лесно запомнящи се рефрени, но това май е и идеята на кОнкурса.

п.с. Блендата на китарата не ми харесва като че ли. Но това е личен вкус:D

Редактирано от synchu

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам нарочно ли е търсен такъв ефект ама мъжкия вокал звучи доста хумористично ...Това нарочно ли е или така си пее?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Абсолютно подкрепям! Мъжкият вокал наистина малко хумористично звучи. Иначе готин звук. На места ми е малко бозавичка хармонията, простоватичка. Но пък като за тоя конкурс може и така да трябва.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'во хумористично ве? Тоя Уебърския пич, ше изтърве отзад всеки момент. Добре е смесено...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изпълнено и записано.Имам някакви резерви спрямо мъжкия вокал,но са свързани със вкусови предпочитания.

Редактирано от kolio_k

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен най-много ми харесва двугласът на женските вокали, чуден! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава е песента!Малко станно ми звучат на места мъжките вокали но това е въпрос на вкус!Успех,ще стискаме палци! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[

имайки предвид сериозния характер на текста - изпят по този начин от мъжа наистина звучи ....хмммммммммммммм

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е така заради офенбаховите традиции в разглеждането на темата "Орфей в ада" :metalist:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че можем да си направим компилация Еуроинвейжън 2007,само още две три песни треат и диска е готоФ

Много са про пипнати всички и прави чест на Музикант .орг за толкова достойни юзъри

:metalist:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.