Jump to content
Българският форум за музиканти

Евридика


Recommended Posts

Песента ми хареса :metalist:

А ДжейФог ми взе думите от устата - айде да се хванем и да направим дискче с предложените от съфорумци песни? Балканджи гласуват ЗА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за!

 

А що се отнася до смешния мъжки вокал, ефекта е "търсен". Той загатва лявата ориентация на Орфей, повлиян от съвременните модерни трактовки на митологията :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайни неща няма. :metalist: Идеята за диск определено е свежа. Да! Отделено е нужното внимание и време на парчетата за про звучене, според мен го заслужават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за!

 

А що се отнася до смешния мъжки вокал, ефекта е "търсен". Той загатва лявата ориентация на Орфей, повлиян от съвременните модерни трактовки на митологията :)

 

 

това ще трябва да го впишеш като обяснение към журито ,за да не се чудят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що за пародия пък е това чудо??? Вие пък хептен подценявате слушателите, даже не е смешно, а за слушане изобщо нестава.

Съжалявам ако съм прекалено негативен ама тази мп3-ка направо ми бръкна в здравето :)

Всички си имаме кусури в изпълнението, аранжимента или звука ама повечето неща са направени с хъс и емоция, докато това е точно обратното - няква чудесно направена и добре изпълнена безмислица...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е можеше да бъдеш малко по- деликатен все пак - много грубо подхождаш !Имай предвид ,че музикалния вкус се изгражда ....това което на тебе ти се струва смешно ,за този който го е създал в момента може да е най- високото достижение като вокализация и композиция...и да му кажеш ,че е гадно можеш само да го ядосаш а той изобщо няма да разбере какво не си харесал .......като мине време и надрасне себе си ще го чуе по друг начин и ще си каже лелееееееееееее колко смешно съм звучал тогава ......ама за това се изисква време .......така че .......бъди по- деликатен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре е направено, единствено, според мен, нямаше да е зле, ако и мъжката партия беше по-ясно, по-попаджийски изпята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Влюбена съм в първите 15сек.-направо са разбивач!:greenball: Споделям смнението за мъжкия вокал. Иначе - перфектна песен. Само текста не ме впечатлява, но това си е лично мнение, а и на Евровизия не мисля, че отделят особено внимание на текста,..пък като се замисля.. на каквото и да е стойностно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.