Jump to content
Българският форум за музиканти

Евридика


Recommended Posts

Евридика

Натиснете тук!

С това парче поздравявам всички мои колеги и приятели.

Надявам се да Ви хареса - нищо повече.

 

Когато го регистрирах - 11.01.2007 входящият номер беше 279. Очакват се поне още 50 да влезнат днес.

До колко ли внимателно ще бъде прослушването на комисията и до колко обективна ще е оценката им, след като ще се съберат на 15-ти и в същия ден ще трябва да се обявят резултатите?

330 песни по 3 минути прави 990 минути, което пък от своя страна означава - 16 часа и 30 минути непрекъсната музика. Като се прибави технологично време от 1 минута между песните за зареждане на новата - 329 минути (още 5 часа и 30 минути) нашето "неподкупно и компетентно" жури ще си прекара прекрасно едно пълно денонощие. Мислите ли, че е възможно това?

Аз - не!

Ясно е че песните ни ги очаква Recycle bin

Защо тогава участвам?

Ами, защото ми хареса да работя с приятен екип, на когото изпращам сърдечни поздрави и изказвам огромна благодарност:

Bobalan, момичетата от Audiovision, Жоро, Краси и Мони.

Защото ми беше приятно

И защото се надявам да Ви хареса, понеже, може би, ще сте единстената аудиотория.

И на последно място, защото съм може би единствения, който не е пускал авторска музика в този форум и с това поправям този пропуск :)

Приятно слушане! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно ми бе да чуя песента, Иване, радвам се, че я сподели! :) Вярно, май не си пускал досега, но не си единственият - аз също още не съм пущал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личи си професионалната работа.Много интересен прочит на произведението.Браво.

Редактирано от Geo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^true true. На мен ми харесва ! :)

 

Въпреки, че самото парче леко странно ми свършва (предполагам поради лимита от 3 мин). Честно казано не мисля, че чичковците/дедковците (по мислене, не по възраст) в комисията са отворени към нешо различно от лесно запомнящи се рефрени, но това май е и идеята на кОнкурса.

 

п.с. Блендата на китарата не ми харесва като че ли. Но това е личен вкус:D

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Абсолютно подкрепям! Мъжкият вокал наистина малко хумористично звучи. Иначе готин звук. На места ми е малко бозавичка хармонията, простоватичка. Но пък като за тоя конкурс може и така да трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре изпълнено и записано.Имам някакви резерви спрямо мъжкия вокал,но са свързани със вкусови предпочитания.

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава е песента!Малко станно ми звучат на места мъжките вокали но това е въпрос на вкус!Успех,ще стискаме палци! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че можем да си направим компилация Еуроинвейжън 2007,само още две три песни треат и диска е готоФ

Много са про пипнати всички и прави чест на Музикант .орг за толкова достойни юзъри

:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.