Jump to content
Българският форум за музиканти

Време е да изляза и аз на светло


Recommended Posts

Здравейте,казвам се Пламен(Мояtisius),от Враца съм.Тук забелязвам има нещо като рамка за самопредставянето,но ще си позволя да не се възползвам от нея.Много се радвам за съществуването на този форум,предполагам не съм единствен.Свиря от 17 годишен( е бога ми не е късно).Началото е породено от спомени на родителите ми,описващи малкия Мортисиусчо(сугурно съм бил на 4-5 години)качен на стол,който забавлявал околните с невидимата си китара и чупейки разни характерни рокаджийски стойки.И в следствие на този спомен,12-13 години по късно ''дедо мраз'' ме халосва по главата с една кремона. И...и.. кат има жулиш,кат няма -не.Истински обаче по китарата ме запалва Ингви Малмстиин(не стискайте зъби може да се счупят),и все още си грее огънят,пречупен вече през по-новите течения,стилове и класическа и филмова музика.По учих малко музика и пловдивската музикална академия видях от близо,но започнах да разбирам приказката "ученето убива твореца",и започнах да творя,колкото-толкова.До сега докато пиша тези думи.Радвам се,че съм сред вас,пък макар и с 3-4 поста

 

П.С. А ако искате да разберете повече за my music fantasy universe,елате тук http://www.myspace.com/mortisius

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл, радвам се да видя тук китаристи като теб!

като поклонник на малмстийските неща просто нямаше как да не харесам музиката и стила ти на свирене като цяло!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за топлите отзиви и очаквайте ъпдейт на профила ми с подобрен и качествен звук на парчетата.

 

see ya

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пачо, много се радвам, че най-сетне се престраши да започнеш да пишеш тук! Що се отнася до музиката ти... аз не коментирам музиката, когато тя е такава и е качествена, коментирам я когато тя не ми харесва. За твоята музика си оставам безмълвен :greenangel: Ние с Мими много ще се радваме скоро да ни дойдеш малко нагости в София и да пийнем по биричка! На нея много й е домачняло за твоя милост и Пловдивските преживявания!

 

Поздрави,

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми престраших се някак си :mellow: и в момента сигурно ти казват че на 26 ше налазвам Софията.

 

Сега малко разяснения относно парчетата.Записвани са на Голема щайга.Селерон на 400мхз,256 рам,аудио карта (леле мале)ямаха неква умряла на иса слот :( ,зуум 505 2, скуаяр булет ръган дирекно в коша,фрути луупс и кю бейс..направо незнам как стана.

 

see ya

Редактирано от Wolfheart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Добре сте ме заварили. :(:(:) Благодаря.мисля да му правя ъпдейт скоро,така че минавайте ако ви е интересно

Редактирано от Wolfheart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хелоу...хвала на таквиз хора као теб...много хубава музика и много добре изсвирена :greenball:

благодарско и оздравявай по скоро!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.