Jump to content
Българският форум за музиканти

Как се обличате като свирите на живо


cecomeco

Recommended Posts

За сега се изявявам повече по разни конкурси и фестивали и се съобразявам ...преценявам как ще ме възприемат хората...какви дрехи са подходящи за конкретният музикалем форум и ...какъв е вкусът на журито например!

Но след време.....Ще си правя каквото искам!

Да речем-много ще ми е кеф да изляза с гуменки на сцената!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами обикновено гледаме да се съгласуваме цялата група - всички с дънки и черни тениски, с костюми/рокли и т.н. Иначе... не свирим на специални места, нищо повече от читалищни и училищни концерти (три на брой :cheers2:, скоро ще станат четири!), тъй че не се налага да се подбира облекло. Както искаме - така излизаме. Мен открай време ми е мерак да излезем с престилки и шапки на главите ала OR :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

В няколкото си изяви до сега гледаме да излизаме еднакво облечени с мойте хора. Обикновено с някфи ризи а надолу няма значение за мене шото не ми се вижда тялото под раменете :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз свиря в траш банда и на концерт излизам различно.Преди имах една избеляла дениска на Children of Bodom и с нея си свирех,но сега предпочитам потници или изрязани фланелки,с които ми е по-удобно и свибодно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

миии първи път на празника на даслкалото с китарата на един френд под наем .... ама стила си ми е комбо от goth и phunk , туиги рамирез и джон 5 са ми големи вдъхновения и долу -горе си зимам от техните стилове и на свирене и на обличане обаче наи голямо значение има публиката - немое пред разни майки и баби да си метълист No. 1 със бруталните шипове , мечтаната тениска "FUCK SCHOOL" а другото си го знаете :D публиката и стила на човека са си приоритет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ми... зависи какво свиря. Ако свиря някоя балда ще се облека в бяла риза като Дейвид Ковърдейл :) Ако е нещо по-хард ще нося по-тъмни цветове. Ама от дънките няма да се откажа :recourse::blush:

Редактирано от W_A_R
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Удобно и съответстващо на музиката, която ще се изпълнява. Най-често това за мен значи чарлзтон със задължителната вързана отстрани вратовръзка (за да съм официален <_< ) + потник на Calvin Klein или 2(x)ist или пък елече от костюм.

 

А, да, не слагам сутиен, за да съм по-секси <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Ами аз си се обличам така, както си се обличам обикновено почти навсякъде.. :)

 

http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?...;albumId=711498

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разчитам на нещо по-специално - дънки/черен панталон и метъл тениска с бонуси - някой и друг ланец :cheers2:

Btw, солокитаристът на бившата ми група предлагаше на последното ни изпълнение да излезем с маски на Садам Хюсеин, Джордж Буш, Осама бен Ладен и подобни :rolleyes: а останалото - чаршафи :cheers2: Но така и не го направихме :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли, че има блек фенове, които наистина се кефят на този имидж:

 

Immortal1_450.jpg

 

Моето мнение по темата е, че трябва да има граница между музиката и циркаджийството.

 

Искам с досада да вметна, че групата чиято снимка избрах има страхотни албуми, но явно просто им липсва чувство за артистична мярка.

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето с какъв имидж издадох албумчето си преди 3 години:

 

82540_photo.jpg

 

Разбира се не бих се шлял по сцената с това костюмче, най-малкото, защото ще се наложи и да свиря на китарата по някакъв начин :)

 

Иначе навремето излизах по концерти така както си се мотах по улиците, с изтритите дънки и тениската на Slayer.

А ако изляза (само теоретично) по бяла риза и панталон с ръб ... , всъщност даже и до нон стопа за хлебец не бих го направил.

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХАХА!!! Маниаци :whistle: Но определено костюмирането не трябва да пречи на свиренето, пеенето и т.н. Затова най-подходящи са някакви удобни дрешки, с които и да бичиш, и да правиш акробатики, няма да те затрудняват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.