Jump to content
Българският форум за музиканти

Как се обличате като свирите на живо


cecomeco

Recommended Posts

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Обличам се почти така както в ежедневието, но добавям аксесоари - накитници, гривни, разни джиджавки на врата и т.н. Всъщност като се замисля винаги ползвам аксесоари...

Слагам нещо по-специално, ако мястото и повода го изискват..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обичам да изглеждам възможно най-олигофренски. По прашки или боксерки, с рокличка, грим. Когато ме мързи, се обличам нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Обличам се според обстановката :) Ако ще пея джаз :) се обличам по ефирно,изтънчено...Ако ще пея рок,поп-слагам нещо,което да е както удобно за скачане,така и да е приятно за гледане :)

;)

Редактирано от noti4ka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами зависи от сезона, мястото и стилът, който свиря. Все пак, гледам да се придържам, към Рока и Хеви метъла, затова особенно ако е по хладничко, излизам с кожени панталони. Инак си излизам обикновено с дънки, т.е нямам специални сценични дрехи. Е понякога се налага да сложа и някоя друга по официална дреха или костюм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

иеп

облеклото е в зависимост от каква музика свириш и пред кой я свириш.

с моята банда свирим предимно трашец и аз нямам проблеми с това пред кой ще свиря за да се съобразявам с хората.

най често излизам с фланелка и къси гащи щото и да е зима всички знаем какво става в нашите малки клубове:surprise:

а като е лято не ми се говори от грифа направо тече вода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предпочитам дори и да е по - тежък стил да изглеждам ... спретнато. Дънки, обувки(понякога с токчета), някоя риза, аксесоар, който да пасва... вечерен грим... В това се чувствам най - удобно и себе си :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз с предните групи като съм свирил също като вас си излизах с ежедневните дрехи - дънки,някаква фанелка и кожения елек.ако е лято пък само с дънки и кожения елек с емблемите.по едно време си мислех да слагам и ръкавиците с рязаните пръсти ама неможе да се свири с тях - особено лявата ръка...

 

по мой спомен - от зимата не съм се качвал на сцена,но с сегашната група пак бих излизал така.само трябва да си купя нов елек щото онзи готиния много се прееба (ще му взема нашивките и ще ги зашия на новия обаче)

 

п.п. незнам защо ама малко по малко даже вече изобщо не нося рокерии по себе си.ама като захладнее ще видим...

 

п.п.п.забравих да спомена че сме свирили парчета - от блус до хард рок , и сега така правим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като клошар. :thumbs_up:

 

Направо се комплексирах. Хората с костюми, а аз все едно съм излязал от контейнер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ еее как може... ти си фронт-мен ... тцтц веднага да си опраиш гардероба :П хаха шегуФка естествено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха... не съм имал..официални концерти.. фърлям една ризка с къси ръкави, некви дънки и тва е..нищо специално засега..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега само веднъж съм се обличал по-специално за свирене - скъсани стари дънки, есенно яке, риза на кръста, кърпа за глава на ръката (на пламъци :metalist: ) и тениска с изглед от Словения. Беше голямо фиаско :pray: Ако някога се науча да свиря ми е голям мерак да изляза с полу-официално облекло, като гъзар :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.