Jump to content
Българският форум за музиканти

От къде да купя говорител Celestion Eight 15, в София или по интернет


a_panov

Recommended Posts

Здравейте

 

От къде да купя говорител Celestion Eight 15,

в София кои магазини предлагатCelestion?

Или по интернет откъде да го купя, моля връзки на проверени уеб сайтове.

 

Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@TARTO този магазин не съществува вече (за добро или лошо...)

Незнаех че е затворен , извинявам се ако сьм заблудил някой .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма разлика в цените на двата магазина в линковете по-долу  

http://proaudio.bg/content/celestion-g12t-75

https://www.thomann.de/gb/celestion_g12t75.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поръчах преди няколко дена Celestion Creamback от там. Хората са много коректни, говорителят дойде на следващия ден (супер е между другото, много приятно съм изненадан, но това е за друга тема) изпратен до офис на куриерската фирма, а цената беше значително по ниска от тази на Томан. Препоръчвам

 

 

п.п. Не искам да правя незаслужена реклама на никой, просто хората си го заслужават!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз наскоро си купих от UK, пак доста по-тънко, отколкото в Томан, но тук цената е още малко по-ниска. Щом са и читави хората от магазина - какво по-хубаво? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорителите от proaudio в Китай ли са правени или UK?Понеже купувах преди време от Томан винтидж 30 и беше от новото китайско производство.

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите Celestion-и всички са направени в Китай. Шанс да е Aнглийски говорителя има само ако е втора употреба. Според информация от интернет Celestion са започнали да изнасят производството към Китай. Разликата с масово произвежданите китайски стоки, е че Celestion са построили собствена фабрика в Китай, и реално качеството би трябвало да е същото като на Английските такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и Айфоня е китайски.Чисто технически в един говорител има един магнит,малко меден проводник,хартия и тенекия.Също етикет с бранд и къде е произведен.Има и качествени китайски стоки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е ясно че новите са всичките в Китай, затова питам понеже може да има залежали бройки по складовете и може би и затова цената не е актуализирана.Като гледах другите неща в сайта са на цените като в томан и другите магазини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.