Jump to content
Българският форум за музиканти

Music Idol


just_a_sheep

Recommended Posts

  • Отговори 191
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Благодаря за подкрепата,важно е да мислим и да бъдем заедно!А на тези който казаха на черното бяло само за да бъдат опозиция по тази тема пожелавам успех в шоубизнеса.Днес отново гледах част от поредната доза просташко зрелище за да се убедя че това което написах е истина.Ако имахме шанса да отвърнем по подобаващ начин аз съм за с цялото си сърце. В крайна сметка не сме толкова толкова глупави за колкото ни имат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mark Avrelii, абсолютно съм съгласна с теб!!! :greenball: Евала, че има хора които се усещат!

Мюзик Айдъл е просто "нов бардак, но със старите курви".

А простотията там ми е много трудна за коментиране, както и нелепото отношение към участниците.

Нищо чудно, в крайна сметка това е шоу. Ако беше конкурс, нямаше на първо време да има такова "жури", и второ, нямаше да се допускат участници, които изглеждат добре, за сметка на гласовите си възможности. :thumbs_up:

Ясно е, че концепцията е такава и се търси сеирът, но ... проблемът е че българите са по дефолт с ниско самочувствие и начина по който се оставят да бъдат мачкани е направо невероятен. Гледам и не мога да повярвам.

Поздравявам всички които са на това мнение с това: ( от немския Айдъл)

http://www.myvideo.de/watch/620326 :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мдаааа поне става ясно, че нашите спазват "формата" и то добре :)

Аз гледах предаването снощи за 1 път. Честно казано съм общо взето приятно изненадана, като се има предвид, че първо бях попрочела и чула доста мнения като тези тук. Може би затова не се изненадах на резкия тон на журито - просто вече го очаквах :)

 

А иначе за преценката им какво да говорим - Йорданка разбира много, Дони също, но пък него нещо не го оставят много да се изказва. Другите двама, особено Глория, имат толкова неадекватни изказвания, че направо се изумявам. Оставям настрана какво и как пее въпросната дама, това в случая няма общо. Става въпрос, че за да оценяваш нечии данни, възможности и капацитет за развитие, трябва да имаш поне бегло понятие от вокална педагогика. Според мен тя няма! Коментарите са и ужасно смешни и лаични!!! "Нещо ти липсва, ма ненам кво..."

Оттам нататък имаше всякакви нелогични случаи за мен - пускат хора дето не виждам да са кой знае какво, както и режат по-добри от тях. Има и добри попадения. А 15 годишното сладурче - ЕВАЛА! - но има ли наистина място в конкурс за НЕпрофесионалисти???

 

Ох, нещо се разпалих :) , сори. Ами исках да споделя, че на този етап не схващам логиката и критериите на конкурса, но дано ми се изяснят. Като цяло ми хареса снощи, забавлявах се един вид. Идеята за опусумите да се намесват в хода на нещата ме кефи тотално, това май си е наше само :) :) :ph34r:

 

 

PS. Mark Avrelii, защо така? ->

А на тези който казаха на черното бяло само за да бъдат опозиция
Аз например достатъчно се противопоставих като реших да не участвам, въпреки, че се бях записала... Това не значи, че трябва задължително да не намеря нищо хубаво в предаването и да му бъда "опозиция" на всяка цена, нали? Имам си го едното наум, че е общо взето поредната простотия на Слави и чалга индустрията, но какво от това? Някои от хората, които се явяват, заслужават да бъдат чути!!! Редактирано от Elly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PS. Mark Avrelii, защо така? ->

А на тези който казаха на черното бяло само за да бъдат опозиция
Аз например достатъчно се противопоставих като реших да не участвам, въпреки, че се бях записала... Това не значи, че трябва задължително да не намеря нищо хубаво в предаването и да му бъда "опозиция" на всяка цена, нали? Имам си го едното наум, че е общо взето поредната простотия на Слави и чалга индустрията, но какво от това? Някои от хората, които се явяват, заслужават да бъдат чути!!!

Аз просто пожелах успехи.Не разбирам защо ме цитираш след като аз не съм ви цитирал мненията Ели.Затова че ти тълкуваш нещата така си твоя работа. "Не знам защо така?".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе, не бе, Mark Avrelii, аз не с лошо :thumbs_up: То даже твоето не беше към мен, щото аз още не се бях изказала положително... Нещо май не се разбрахме - просто наистина ми се иска да видя нещо положително в цялата работа...

Айде пийс! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено съм навит за алтернативен рок вариант на мюзик айдъл. Само че предпочитам да бъде повече музика и по-малко шоу. Това , дето го гледам ми прилича на месомелачка.Не отидох на кастинг , а догодина няма и да имам право, макар че като гледам какъв саир е - не съжалявам особено.То всъщност това му е и идеята - саир да става. Жестоко се подиграва журито , даже и с тия дето пускат , нямат кой знае какъв критерии - карат го на симпатия. Кандидати на едно ниво - единия го пускат - другия не.Явно целта им , явно е по-скоро да съберат цветна плеяда кандидати -напр.'сваляча' , 'черната перла' , 'ром от дом за сираци'(да не забравяме благотворителността:) и т.н. Дотук всичко си е в реда на нещата - все пак това си е предимно шоу отколкото музикален конкурс. Кофти намирам това , че наистина мненията изказани от "авторитетното жури" могат да съсипят живота и кариерата на не един самороден талант.То дори и да си що годе добър певец , като те изтъпанчат пред четирима , които правят всевъзможни пози , физиономии , коментари ,хихикания и фалшиви припявания , то едва ли ще се представиш в най-добрата си светлина. Дори и да не изфалшивееш или да не се усети потрепване в гласа ти , то едва ли ще успееш да вкараш необходимия заряд и плътност.Необходимо е да си пял доста пред всякаква публика и да се абстрахираш от целия тоя негативизъм.А -да и договора в съчетание с органиаторите предполагат да изцедят максимално всичкия шоу потенциал на кандидатите - т. е. да ти изкарат всички кирливи ризи на показ , даже и тия дето ги нямаш , да се подиграват на твой гръб през цялото време, да те компроментират по всякакъв начин , че накрая , дори и да спечелиш състезанието да бъде пирова победа - гол като пушка и посмешище за цялата ни нация - особено музикално неграмотната и част.И това без да можеш да се защитиш по никакъв начин и без никаква компенсация.Рискуваш си кариерата , имиджа , приятелите - всичко - ако си готов на да ги жертваш и смяташ , че целта си заслужава и най-важното ако нямаш алтернатива да се докажеш- дерзай!

"Но този път без мене..."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е то пред четирима ако не можеш да запазиш самообладание, какво става като ти дадат нетипична песен, вкарат те в безумно сложна хореография и те изтъпанчат на огромната сцена пред публика, срещу камери и прожектори и т.н. Това е предварителен тест бе амигос и не виждам какво има толкова да се роптае. В един от първите епизоди случайно хванах прослушването на едно от одобрените момчета. Беше голям сладур, пя страхотно, имаше присъствие и си направи шоуто. Комисията просто каза "Ето такива като тебе търсим."

Редактирано от ronia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е, че концепцията е такава и се търси сеирът, но ... проблемът е че българите са по дефолт с ниско самочувствие и начина по който се оставят да бъдат мачкани е направо невероятен. Гледам и не мога да повярвам.

Поздравявам всички които са на това мнение с това: ( от немския Айдъл)

http://www.myvideo.de/watch/620326 :)

 

Аааахахахаха много се смях, много му се зарадвах. Българче това да извърши не би посмяло.

Момчето си го бива, момчето е с характер!!!

 

как заля поединично всеки надут член от журито само... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.