Jump to content
Българският форум за музиканти

Music Idol


just_a_sheep

Recommended Posts

  • Отговори 191
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз отидох на кастинга и съм доволен от това, което направих, не ме удобриха, но не се сърдя на никого. Важното беше да изпитам себе си и така или иначе се запознах с готини хора, така че не съжалявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес говорих с една приятелка, чиято позната е ходила на кастинг.

Разбрах, че Глория се държала ужасно с повечето хора, режела наред и говорела глупости. Вярно ли е?

Тези които сте ходили, споделете, ако не ви е проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо вярно в това за Глория. И аз не стигнах до "четиримата глупаци", но други познати ми казаха същото за нея. А аз лично останах с доста лошо впечатление от Е. Димитров. Държеше се ужасно с някои от участниците а в сряда в София им бил казал: ''Одобрените да дойдат тук до мен, а останалите ще ги посъветвам да помислят дали да не почнат да се занимават с нещо дуго''. Баси скапаняка....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Така... започна вече от няколко дни тоя "Мюзик Айдъл" и първото ми впечатление беше доста негативно...

Обаче гледайки вчера и днес какви таланти има ми се пълни душичката. И все жени, бе да му е'еш майката... Пък тези четирите от Добрич ли бяха, от къде не запомних, ама ме смазаха. Особено 15-годишната и тази дето пя последна направо разкъртиха... настръхнах, честно...

И не забелязвам, поне от кадрите, които дават по телевизията, журито да е толкова грубо... Така че, за сега съм доста обнадежден за това предаване. Чак ме е малко яд, че не отидох на кастинга... :)

 

Който не е успял да гледа - цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета що се занимавате с глупости бе тази застаряваща мутреса и да иска не може да се държи по-добре вие знаете ли кво е едни певички дето до вчера са пяли в свиленград в таверна Олимп да те изтрият от всички класации е поставете се на нейно място де щу пари хвърли за кръшна снага и кво никаде я няма

 

а относно данчето евала само я съжалявах жената по едно време беше Доньо Донев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес гледах предаването и направо се възмутих от това как двете крави от журито искаха да отрежат толкова талантливи и млади хора а хвалиха некадърниците.А и по принцип се чудя,толкова ли няма хора в БГ,та извикаха за жури тия двете.Половината от участниците пеят с пъти по добре от тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са ми годините но и да бях на 27 пак нямяше да отида.Гледах резила и унижението на което бяха подложени кандидатите ,ми няма да отида ако ще да не пея повече никога.Йорданке Йорданке от къде те изкопаха пък теб? Та чак и в жури те сложиха някой знаят от къде идва любовта ти към латиното.Както гласи поговорката "любовта ръжда не хваща".За примата на чалгата няма какво да кажем то се вижда много "върхове" е покорила.Според мен ако бяха викнали Азиз и Млилко Калайджиев щеше да е още по-яко.Уважаеми колеги съфорумници не ви ли писна някой да постоянно да прави пари от вашият талант?Явно не е щом ходите по такива конкурси.Ако сте качествен музикант винаги ще те търсят нямате нужда от Глория да ви каже "ДА" ставате отивате на финал.Няма конкурс или фестивал в България който да не е нагласен разберете го най на края.Някой влага после за да изкара това е схемата .То да имаше и кой да те чуе да каже, ей този изпълнител/ка/има талант дай да сложим едно рамо да развием таланта-няма такъв филм всичко е секс до дупка. И на края бих пожелал успехсекс на победителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм приятно изненадан.

Жулито се държи добре според мен. Още има какво да се желае, ама им е за 1-ви път се пак, още се опитват да копират чуждите издания.

И все пак няма да отрежат някой който пее и изглежда добре, това се видя. На тези които имат потенциал им казват върху какво да поработят , а тези които нямат изобщо данни за певци им го казват директно. Какво по добро от това?

Или предпочитате да пуснат някое добро и свестно момиче/момче , заради невинните му/и очи, и после да стане за смях по телевизията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше едно много младо и приятно момиче,което и на всичкото отгоре и пееше много музикално и издържано.Слави и Дони бяха за ,а двете крави против(защо ли) и накрая коментара на Глория беше нещо от типа ...Хайде от мен да мине...и още ...нещо малко ти липсва ама и аз не знам кво.....Пак се чудя как я докарахме до там,че такива като нея да преценяват кой става и кой не.Направо отвратително :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.