Jump to content
Българският форум за музиканти

Music Idol


just_a_sheep

Recommended Posts

  • Отговори 191
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И за чии грездей трябва да е от музиканти? Нима тебе те оценяват само музиканти, когато свириш пред хора, или не те ебе всъщност, какво е мнението на публиката? Музикантът по-добре ли ще знае, от кого може да стане успешен медиен продукт от продуцента? А продуцентът трябва ли да е музикант, за да коли и беси? А дори и така да беше - не е ли съставено журито от музиканти? Или чакай, може би си мислят, че са музиканти, а всъщност са мастурбатори?

 

Човече, музикантите са една долна и гнусна сган от сноби (в по-голямата си част), която върти досадни сола, или се фука с диапазона си, или си мери гинеталиите по друг начин. Откровено казано предпочитам да ме оценява и подиграва Слави, от колкото някоя музикантска гняс учитво и компетентно да ме отреже.

 

Да не говорим, че както няколко пъти се спомена вече, способностите са ЕДНО от КАЧЕСТВАТА, които се търсят. И аз бих отсвирил някой невероятен талант с дебилна, нямаща перспектива да се оправи, визия.

Това е Music Idol, а не конкурс за талантливи деца сирачета организиран от неправителствена организация с идеална цел!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глей ся, не знам защо делиш нещата така, но продуцентите в тази област също са музиканти. Аз лично не виждам НИЩО музикантско в дългия циганин. В смисъл, щеше да е по-интелигентен "подбора" ако го бяха направили с томбола :rolleyes: Но всеки си има право на мнение де- прав си, има хора, които са родени ОВЦЕ и не само приемат да ги тъпчат, ми и сами се набутват- и нека им!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, музикантите са една долна и гнусна сган от сноби (в по-голямата си част), която върти досадни сола, или се фука с диапазона си, или си мери гинеталиите по друг начин. Откровено казано предпочитам да ме оценява и подиграва Слави, от колкото някоя музикантска гняс учитво и компетентно да ме отреже.

 

не мога да отрека че това са част от неприятните черти които също ме дразнят в някои музиканти.

Когато се питам защо го правят си мисля че защото има пред кого. Навярно създавам първоначално впечатление за добра публика. Повечето непрекъснато се занимават да си търсят аудитория. Дори на случайни места по кафета. А представи си какво им е да ги дават по тЪлвизията /както в скеча си за такива твърдеше Татяна Лолова/. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От първо четене много ми беше харесала втора точка.

Изключително точно. Върнах се специално да го прочета отново как стегнато и точно си формулирал житейското си наблюдение. :rolleyes:

 

2. Непрофесионализъм - това също е част от играта! Професионалистите в журито няма да ви издразнят така, че да пожелаете да видите до къде ще стигнат. Профитата са скучни и използват термини които са ясни само на музиканти, а тук се търси доста по-широка аудитория. Ако се търсеше професионализъм там щеше да стои не бездарния, дълъг и самовлюбен маркуч, а Евгени Димитров.

 

3. Унижението на кандидатите е издигнато в култ и на това се гради интригата. По това шоуто много прилича на сапунка! Тепърва ще има крещяща несправедливост и това е неизбежно поради точка 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е анти в това предаване, което един единствен път успях да гледам и издържах около 10 минути, щото от журито получих позиви за повръщане.

 

Е това вече беше върха! Аз пък никога не съм ял маслини, защото са гадни ;)

 

Няма да изпадам в излишни спорове (мисля на контра на 99% от вас относно предаването), но ми е интересно, как според вас трябва да изглежда и да бъде реализиран Music Idol? Какво би бил той, ако зависеше от вас?

 

 

Виж, братле, нямам нищо против /почти :) / самата идея на предаването. Още повече че наяве изкачат толкова много талантливи хора. Но журито... журито е неописуемо ! Просто не намирам думи да се изразя, отврат отвсякъде!!!! Дори не говоря за музикалните им качества, които три четвърти от тях въобще и не притежават. Но то бива наглост, простотия, простащина, дебелоочие, парвенющина, високомерие, и т.н. то бива, ама това е върхът! Но както казваше един съфорумец по-горе, всичко това си е по сценарий, та в крайна сметка да завалят кинтите от sms-ите.

 

Бизнес, това е!

 

Тъжно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво пък му има на журито?

Който можеше да пее и изглеждаше свестно го взеха, който не можеше го отпратиха... това им е работата.

 

Сега това какви хора са, колко са музикални и т.н. е съвсееееем друг въпрос.

 

И това че всичко е за пари не ви ли стана ясно ? Това не е благотворителна организация. Тръси се човек който да продава албуми и да пълни зали, не някой да дрънка по паркове и пейки. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може някой да ми загатне къде се предлага нещо по-добро като отношение, когато става въпрос за музикалния живот у нас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може някой да ми загатне къде се предлага нещо по-добро като отношение, когато става въпрос за музикалния живот у нас?

 

Говорим за БГ, нали? А защо другите да могат, пък ние- не? Или ще извадиш стандартния отговор "ми защото тва е БГ"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми явно не можем- ще ми кажеш ли нещо, което сме "копирали" от белите държави като хората? Лошото е друго- всички знаем, че е така, всички знаем защо е така и... толкоз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на финландчето! :metalist: За момент си го представих тука и Дългия Джон как се почесва по кубето и му :surprise: , както и презрителния поглед на примата на поп-фолка в съчетание с нацупване в стил 'ей на, виждате ли, и аз мога като Анджелина Джоли' :hysterical: Бива си го младежа , но не ми се вярва да допуснат някой :punk_guitar: тука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Длед вчерашното предаване си взимам всички добри думи назад.

Направо ми призля какви добри думи се сипеха по 1-вото момиче дето пееше на нос, и 16 годишното афганистанче , дето се беше притеснил и блееше като теле , а 2-рото момиче , дето извади страшен глас и пя перфектно , както и едно от момчетата дето пяха страхотно им измислиха кусури.

 

Направо си мисля че си имат предварително заучени фрази, взети от чуждите издания(особено от американското и британското) и произволно ги казват независимо от това кой как е пял. Особено г-н трифонов, как копира simon cowell не е истина. :hysterical::punk_guitar:

Редактирано от brysnaria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече, музикантите са една долна и гнусна сган от сноби (в по-голямата си част), която върти досадни сола, или се фука с диапазона си, или си мери гинеталиите по друг начин.

 

:) Eeee, Termy, много грубо го каза това...

Не че се имам за музикант още де но, все пак баси...

Редактирано от Tomov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.