Jump to content
Българският форум за музиканти

Music Idol


just_a_sheep

Recommended Posts

  • Отговори 191
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Доста време подминавах тази тема без да видя какво се пише вътре, а същевременно доста редовно следя Music Idol. Днес "разлиствам" мненията и направо се отчаях колко негативизъм се е излял в тези 12-тина страници. Добре бе хора, защо толкова задълбавате в организация, жури и тем подобни - за мен всичко това е просто фон за истинските "герои" в шоуто - участниците. Направо настръхвам от кеф какви разкошни гласове чувам в предаването. Може формата на шоуто да е страшно несъвършена и да има безброй трески за дялане, но това е една уникална възможност за много млади хора които са се престрашили да се изправят пред цяла България и да покажат на какво са способни - много им се кефя, честно! Имаме ли някой от форума сред "избраните"? Уважавам решението на всеки от вас, който е притежавал данни да се яви, но по някаква причина се е отказал от участие и поздравявам за смелостта явилите се! Нямам спомен до сега да съм пращал СМС до телевизионно предаване, но в четвъртък го направих - едно девойче направо ми събра очите (ушите B) )!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Негативизмът в тази тема идва от отрицателното отношение на пишещите тук музиканти към неправдата да ни оценява жури, което не е на нашето ниво. От това, че се потъпква правото на участниците в конкурса на собствено виждане и от налагането на комерсиална визия. От това, че не се дава шанс на талантливите и от нелепите капиталистически виждания на меркантилното и зло жури. От експлоатацията на чуждия труд с цел собствена облага в средата на прогнило капиталистическо общество и въобще от пълното отрицание на крепките комунистически ценности и идеали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесно е да се гледа от страни и да се плюе. Интересно ми е колко хора от тук писалите са се явили и до къде са стигнали?

Знам, че журито ви е виновно. А най ми е интересно тези дето не са се пробвали какво недоволстват?

Хора, научете се да търсите грешките във вас самите първо и после плюйте.

 

П.П. Милко, жури на твоето ниво не може да намерим бате :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Musicman, аз лично не се явих на кастингите, защото знам прекрасно как звуча отстрани. Само че и като гледам на какъв принцип оценяват направо ми става зле: "Много си сладка, много си красива, айде минаваш..." Правят глупави забележки на който си искат и прехвалват други, които не са чак толкова за хвалене. А хората естествено се влияят от тяхното мнение. Аз съм сигурна, че ако журито даваше мнението си непосредствено преди да приключи гласуването, а не в самото начало, тогава резултатите щяха да бъдат съвсем други.

Иначе като цяло предаването е добре замислено. Направено е така, че да се гледа от широк кръг хора. Представете си ако беше сериозно като "Хит минус едно" например - сигурно никой нямаше да го гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е ,че водещо при оценката на журито е това дали момчетата и момичетата им допадат като характер, външност и т.н., а не непрременно най - доброто пеене, но в крайна сметка и те са хора , така че е нормално да имат лични пристрастия.Все пак всеки има собствен вкус.Никой не може да ме убеди, че всички ние които не сме в журито бихме харесали едни и същи певци от кандидатите.Така че недейте да недоволствате, просто си продуцирайте собствен MUSIC IDOL и ще можете да избирате , тези които на вас ви допадат :thumbup:

Колкото до това, че хората се влиаели от мнението на журито- съвсем убедено мога да кажа, че това не е така.

В четвъртак най- малко гласове имаше едно момиче, за което аз лично не чух нито една сериозна забележка на концерта в понеделник- по-скоро само суперлативи.

 

В страни от всичко това бих казала,че мен лично много ме забавляват забележките на многоуважавания член на журито ,Глориа- просто няма такива бисери :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не говори за перфектно пеене. Мене лично ме кефят двама-трима дето са самоуки и доста им проличава на моменти. Аз също се влияя от това как изглеждат участниците, само че мен не ме впечатлява задъжително вида тип "кукла Барби" или "Кен". Излъчването няма нищо общо с типичната красота. Само че мъжете в журито не винаги го осъзнават, защото мислят с някои нискостоящи компоненти от физиката си. Въпросното момиче, което отпадна, Дони я прехвали на малките концерти, направи шоуто (почна да дрънка, че ще ходи на Юпитер или където и да е там заради нея) и съответно тя събра най-много гласове. Само че на големия концерт не стана нищо чак толкова запомнящо се и тя отпадна. И не че не пее момичето и не че не е хубава, ама нали се сещаш че само това не стига.

Иначе на мен като цяло предаването ми харесва и много ме забавлява, само дето самочувствието на Слави отвреме навреме ми идва в повече, ама те Иван и Андрей хубавичко го нареждат :dance::thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О.к. Чуствам се длъжен да го кажа. Много изтъпя, предполагам, че ще изтъпява все повече и повече. Налага ми се да гледам лайфовете и честно ви казвам - по едно време трябваше да си пея сам, за да запазя интерес. На следващия не знам какво да правя. Ще трябва да се заредя с яко ракия и салата, та да ми понесе. Мамка му. А се претерепах заради това шоу. Много ме е яд! Айде майната му.

 

 

П.П.: За РокоБГ - мамка ти, беше прав! Айде :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш пак да поговорим за това как някой щял да окаже контрол...

 

хехехехехехехе...........

 

Казах ти че съм чел три библии (едната на Фримантел( за фемълифюд)) и пак нищо общо не се случва на наша територия...

:)

 

 

П.С.

Копеле, понеже бързам - видях послеслова след като писах, к'во да ти кажа пророкуването у нас не е трудно.

Извинявам се на целия свят, че отново предвидих резултата.

 

А се претерепах заради това шоу

Няма страшно, аз за първия брадър не спах 90 дни. Сега не го гледам и толкоз... Радвам се че успях в невъзможността... И ми се роди син по-късно...

хехехехехехехехе....

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрая реших да видя изпълненията на финалистите... Като заключение споделям само едно:

 

Ако тези са най-добрите от 3000 явили се на българския "Музикален Идол",

значи журито е много компетентно!

 

Ако тези са най-добрите от 3000 явили се на българския "Музикален Идол",

значи, от сега нататък, аз започвам да считам себе си за воклаист също!

 

Не мисля да ви доскучавам тук сега като обсъждам безбожно многото неправилно заучени постановки

на пеене.

Особено това личи при малкото 15 годишно момиче, което е било с нам си колко вокални

педагози и преподаватели. Народът ни си го е казал: Много баби - хилаво дете! Жалко за момичето...

 

Единият дето Славчо го хвали, онова мургавкото момче, смях буди с неговата "техника", ама може да се

конкурира с Джеймс ЛаБри по скучен певчески похват!

 

И това издихание на края на почти всяка фраза... трягедия, ама изглежда все едно сме яко куул и с опит!

Изключвам и факта, че доста от финалистите дори не са си направили труда да проучат какъв като

инструмент е човешкият глас. За пътя на въздуха, влиза-излиза... абе кво да пиша аз тука.

Отивам да ям бисквити с мед и да пия чай, че ме чака безсънна нощ... пир с върколаци!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единият дето Славчо го хвали, онова мургавкото момче, смях буди с неговата "техника", ама може да се

конкурира с Джеймс ЛаБри по скучен певчески похват!

 

:thumbup:;)

;) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха, това ми е една от любимите песни!!! :thumbs_up:

 

П.П. Малко му е нестабилен гласа на някои места ама тя и песната е бая трудничка... евалата, жалко, че ние сме пълна излагация в сравнение.

Редактирано от 7thString
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.