Jump to content
Българският форум за музиканти

Music Idol


just_a_sheep

Recommended Posts

  • Отговори 191
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Чия е тази реклама, какво предлага и по кой канал се върти? :P

 

Рекламата е на музикално риалити- шоу, нещо като Стар Академи, Слави Трифонов го продуцира. Разликата м/у двете предавания е, че участниците не са затворени в къща, т.е. изпъкват повече музикалните им уменния, отколкото социалните(май така беше казано в "ХайКлуб"). Идеята е да се отсеят младите певчески таланти в България, като победителят ще получи договор на стойност $1млн. с някоя голяма звукозаписна компания. Предаването ще е с продължителност около 5 месеца, почва от февруари. Върти се по bTV. Условията са да си между 16 и 28 години, да пратиш имената си+ 2 песни в твое изпълнение без музикален съпровод и да се явиш на кастингите :P аз обаче, нали съм '92- няма да ходя :wub:

 

@AlFia, надявам се, че информацията ти е била полезна :D

 

 

Правилца за цитиране на предно мнение? правила изобщо? Четете ги маа му стара! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага те коригирам. Нужно е да пратиш само имената си, адрес и телефон за връзка. Двете акапелни изпълнения не е нужно да пращаш, тях трябва да ги подготвиш за кастинга.

А що се отнася до мен - аз няма да се явявам. :)

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага те коригирам...

 

хахаха, какво щях да правя без теб? ^_^

 

ЕДИТ: една приятелка толкова се въодушеви, че вече е подготвила песните и едни репетиции падат сега... :) мали, мали :)

Редактирано от TheDreamGirl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се записах. Пратих всичко по реда. Първо, второ, трето - по конец. От вчера тече НОВ клип по ТВ - в него ей така съвсем между другото споменават към изпращането на имена, възраст и т.н. и "няколко думи за себе си" :)

Ай ше ви се не види организацията! Ся кво - много ми е чудно ако не ги спамя всеки ден с нови мейли с нови глупости няма да ме допуснат до кастинг ли???

^_^

Редактирано от Elly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да видя първия сезон и резултата от него, защото се познавам бегло с две от участничките в Стар Академи, които съвсем не са щастливи, че са участвали (най-възпитано казано). Ако е Ок бих се явила на втория кастинг. Успех на всички, които ще опитат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва, че договора е на стойност 1 000 000$ :) за мен е новост. До сега не съм я срещал тази подробност и ми е интересно дали е вярно.

Ако е така, сериозно бих се замислил за участие... За сега съм на: "ако ми остане време след изпитите" ;) Така или иначе един кастинг повече си е някакъв опит ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да видя първия сезон и резултата от него, защото се познавам бегло с две от участничките в Стар Академи, които съвсем не са щастливи, че са участвали (най-възпитано казано). Ако е Ок бих се явила на втория кастинг. Успех на всички, които ще опитат!

 

Дааааа. има нещо гнусно и в предишните и в сегашните кампании. Подробностите обаче са винаги на ухо...

Редактирано от AlFiA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Категорично "не" на пораженческите нагласи! Поклон пред всички, които ще се яват, без да се замислят дори.

 

Това е шанс за всеки, който вярва в себе си.

Редактирано от ronia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото разбрах в стар академи нивото е било много слабо, даже и на финалистите, затова беше провал цялото мероприятие и след това.

А аз иначе съм гледал чуждите издания на Мусик айдъл, и последните години са на супер високо ниво .

 

А и се съмнявам наградата да е 1 000 000 долара като в чужбина. Сигурно ще е нещо като Стани милионер -> Стани богат .... :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.