Jump to content
Българският форум за музиканти

Забележки


Recommended Posts

Да си призная честно, не съм разучил още всичките функции на новия форум защото има по-сериозни проблеми а именно досадната грешка за драйвър еррор. Нека да фиксираме стабилността на форума и после ще разцъкаме екстрите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 74
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Опцията е изключена с цел да се намали "натоварването",но поради липса на особен,даже никакъв,ефект ще бъде включена отново при преминаването ни на нов хостинг(в близките дни). :)

 

П.П. Много яки музички,между другото - тези от линка в профила ти,де.В момента слушам "Waltz". :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора, не че е някаква супер важна опция де, просто се заучдих, беше полезно :) Мерси и за оценката на музиката ми! :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Случва се от време, на време, предимно вечер следното: докато давам мнение, ако натисна Ctr за да иползвам даден знак или да си сменя кирилицата, Opera-та ми забива и ме изхвърля - понякога забравям за този проблем и просто полудявам като се случи - някакви решения?

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 Малък проблем

 

Как е възможно тема да има 0 прочита ,при положение , че вече има няколко мнения. :)

 

Благодаря :icon_shithappens:

Редактирано от Self-Sacrifice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го видях това като факт днес... Предполагам е било временно, защото в момента мисля, че се отчитат правилно прочитите и мненията на темите.

@...taka li e? - a taka. Броузъри много, проблеми много :) Не всеки скрипт е оправилно оптимизиран да работи на всеки броузър и обратното - не всеки броузър работи ОК с всеки скрипт. Например на мен Файър Фокс ми къса нервите с пост датата си... което Опера не прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^По-вероятната причина е че статистиката се актуализира не постоянно, а на някакъв времеви интервал - примерно 1 час :jazzband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.