Jump to content
Българският форум за музиканти

Забележки


Recommended Posts

Според мен тази кирилица е нещо като plug-in към форума и вероятно няма удобна възможност за настройка на default стойността. Затова я няма в настройките на профила, тя просто е написана от българи самодейци и понеже тоя модел форум има възможност за добавяне на допълнителни модули, просто е сложена и това е положението. Ако някой разбира PHP, да погледне.

Редактирано от olygofren
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 74
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Като цяло вече е късно за downgrade, а и предполагам няма как да стане, без да се изгуби всичко от форума. Миналото си е минало, трябва да има нещо да си спомняме и да въздишаме по него. :metalist: Давайте смислени и конструктивни забележки.

 

И за скина 100 пъти говорихме нагоре, ама кой да чете. Хем съм написал изрично да се чете, за да не се повтаряме.

 

P.S: Не е насочено само към Mark Avrelii.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успокойте се малко.

Относно кирилицата вече би трябвало по дефолт да е изключена. Ако на някой му е включена да изрие кукитата от форума и да се пробва пак.

Има и още няколко подобрения. Да се надяваме, че няма да излиза повече IPS error.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се наблюдава един Javascript error - "'ipb_global_lang' is undefined" когато поствам отговор. Вероятно това води косвено до не работещи бутони за вмъкване на картинка, линк и т.н.

 

Някой друг има ли такива наблюдения?

 

пс. браузърът ми е Internet Explorer 6.0.2900.2180.xpsp_sp2_gdr

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Целта ни(ми) е да помогнем на Рафо с информация, а не да мрънкаме. При теб работят ли бутоните за вмъкване на снимки и на линкове? За мен лично тези два бутона са доста важни.

Редактирано от niki123bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Целта ни(ми) е да помогнем на Рафо с информация, а не да мрънкаме. При теб работят ли бутоните за вмъкване на снимки и на линкове? За мен лично тези два бутона са доста важни.

 

Всичко си бачка - виж си JavaScript настройките. Аз съм дори с Mozilla и всичко е на 6.

Ако чак толкова го закъсаш трескай BBCode той се парсва екстра от тоя форум тул

 

относно мрънкането .. майтепех се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не е със Javascript-a при мен, а с българският език на форума. Изглежда във файловете за български език липсват преводи за

 

"Please enter the URL for this image"

"Please enter the full URL"

 

Търсят се преводите за тях в масива ipb_global_lang и понеже не се откриват това води до грешка и съответно вмъкването на картинка и на хиперлинк не работят.

 

Когато форумът е включен на English си работят нормално.

 

пс. Иначе новият форум е супер - страшно ме кефи като функционалност.

Редактирано от niki123bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не е със Javascript-a при мен, а със с българският език на форума. Изглежда във файловете за български език липсват преводи за

 

"Please enter the URL for this image"

"Please enter the full URL"

 

Търсят се преводите за тях в масива ipb_global_lang и понеже не се откриват това води до грешка и съответно вмъкването на картинка и на хиперлинк не работят.

 

Когато форумът е включен на English си работят нормално.

еми треснете 2 реда превод и готово ... тия дето са програмирали форума са си оставили май ръцете. Обиковенно ако някой стринг не се намира трябва да се взима от дефоулт пакета на езика ... тикви, мислят със задните си части като програмират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.