Jump to content
Българският форум за музиканти

Забележки


Recommended Posts

  • Отговори 74
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Шшш, полека ве :) Нека първо да оправим бъговете, пък после ще капризничим ;)

На мен от време на време ми дава грешка IPS Driver като се опитвам да заредя някоя страница. Относително рядко.

Забелязах и че бутончето за вмъкване на картинки не бачка (добре че знам таговете :excl: ).

И, знам че едва ли може да се направи нещо по въпроса, но и при мен се зарежда по-бавно новата версия.

Айде стига толкова засега :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах IPS driver error, само докато ъпгрейдвахте, тъй че предполагам, че днес като ми се появи веднъж, нещо сте правили пак. Иначе без проблеми.

Единствения проблем, който аз имам, е че голяма част от смайлитата не ми се зареждат. Все едно са на БГ сървър :excl: И след като изтрих кукита и мукита. Всъщност като дам на show all и ги няма. Примерно няма го човечето с брадвата (не лудия с брадвата... ;))

 

Относно капризите

Не виждам нови смайлита аз, всички са ми старите, с малко попълнения

+1 за стария скин, но е въпрос на свикване според мене.

Скоростта на зареждане не мисля, че се е променила при мене.

Ако има възможност да се изкара "Инструмент" под профила на човек, ще е много готино. На мен ми беше много удобно, а не да се ровя из профили и мнения, само за да разбера, че пича се е изказал по тоя начин, защото е барабанист... ;):D:D:D (това последното е шега, да не се обидите ей!)

...сетих се още един каприз - бутончетата под мнение за ПМ и най-вече за Веб пейдж, ако хората имат такава. Директно ходя да си разлглеждам... иначе по профили надали ще тръгна да се ровя... предполагам и за други е било удобно

:)

 

Поздрави,

Fenix

:човече дето маха: ...и тая я няма :)

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам защо, но имам изключително сериозен проблем с кирилизатора - първо, че не работи, и второ, че влиая по някакъв начин на моя флекстайп и пак нищо не става. това е копи-пейст от ноутпад - доста неудобно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам защо, но имам изключително сериозен проблем с кирилизатора - първо, че не работи, и второ, че влиая по някакъв начин на моя флекстайп и пак нищо не става. това е копи-пейст от ноутпад - доста неудобно :D

 

И при мен не бачка нещо май ... Добре, че имам УИНДОУС-ки кирилизатор инсталиран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, в последните няколко дни нямам време да се обърна, ще ви отговоря като ми остане време.

За кирилицата само да кажа: Който може да си ползва кирилицата на компа си. Тази тук да я остави на off. Който няма китилица на компа си да ползва тази.

Това със скиновете е много сложно.

Смайлитата се загубиха при ъпгрейда, Айде който иска да ми помогне да намери от някъде старите смайлита (може и нови) и да ми ги прати на мейла.

И по другите проблеми се работи. Ама като имам време ще разправям :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми изключи кирилицата на форума

 

мерси :D а, сетих се още нещо- преди на всеки потребител можеше да се види вида на инструмента, а сега тва нещо го няма. Аз ли пак съм заблудената овчица, или наистина няма вече такава опция? преди мн ме кефеше, все пак сме музикален форум :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В новия форум си се чувствам в свои води защото от години посещавам друг форум на Invision ;)

Емотиконките като се оправят ще е добре. А тези, които се оплакват, че нищо не разбират от този форум мисля, че ще свикнат бързо и няма да имат проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявайте, че съм постнала въпрос, който вече е бил зададен, но ето защо- просто мненията от това на @Mephistofel до тва на @musicman не ми излязоха ;) просто ги нямаше ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя дали не може да има пак онези удобни бутони или каквото там е "маркирай раздела като прочетен".

 

Много ми помагаха да знам докъде съм стигнал с четенето и къде има нови теми.

 

Мерси.

 

Това и сега го има - горе вдясно има бутон "Опции"

 

... пууу открих го !

Редактирано от hellfire
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми като всички реват за скина, да ревна и аз...

 

От около година съм със синия скин (да, този, който сега е единствен...), понеже кафяво-червено гадния много ме дразнеше, пък сивичкия, дето си го ползвах го махнахте... Та, въпросът ми е горе-долу следния: ако ще слагаш още скинове и дефаултния на инвижън няма да оста'а единствен, има ли смисъл да се надявам, че скоро ще мога да накарам българския форум за музиканти да посивее (поне в моите очи...)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ изборът от скинове не е никак голям :)

буквално има 6 варианта. И незнам дали има смисъл да се сменя този ... за сега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де. Тази кирилица сериозно дразни. Всеки път когато се пуска мнение или се търси нещо из форума трябва да се изключва. Не може ли да се пусне по дифълт да е изключена, пък хората които си нямат кирилица на компюъра да си я пускат? Търсих из настройките на профила ми отнякъде да я изключа, но не намерих...

 

И още едно малко бъгче. Когато си влезнах във профила до инбокса ми пишеше че имам едно съобщение. Когато влезнах в него имах 5 и после си изписа правилното. Не че е нещо кой знае кво, ама да се знае че го има.

Ай, със здраве! :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.