Jump to content
Българският форум за музиканти

lazohiphop

търся певица за един музикален проект

Recommended Posts

Здравейте,аз съм нов в форума,търся вокал за един музикален проект,който трябва да се реализира много скоро,та за какво иде реч:става въпрос за хип хоп песен,търся певица за припева.Казвам се Лазар,ако някой се интересува да пише или да се обади на 0886661156.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече успех ще имаш в раздел "Търсят се музиканти!" :)

Редактирано от DANEV

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От Tehanox
      Какво е метафизика и алхимия? Какво общо могат те да имат с басов, почти клипнат нойз и дигитална кинематография?

Удоволствие е да ви представя моите умения на едно място.
      Центъра не е в звука - нито пък във визуалното. Допира между двете ражда неотделимата цялост на този проект.

Грубиянско-първичен но и галещо-поетичен материал - надявам се има съгласни?
      Всеки детайл е излят и споен изцяло от мен с ревностно старание - от създаването на 3D обектите, текстурите, материалите, частиците, анимацията, движението на камерата, звука - с цел да изчистя и рафинирам виденията и идеите си.

С малко късмет и подкрепа се надявам да продължа. Има ли ги феновете, да отворим Портите? 
    • От lightsome
      Здравейте на всички във форума!

Спешно търся някой да помогне по моя въпрос, вчера докато затягах една от струните на акустичната си китара единия ключ се разкачи буквално , не мога да го завия и оправя ръчно ...
      Много ми е спешно да стане преди края на месеца, търся някой който може да го постави или да се сложи нов евентуално?
      Помогнете с някой контакт или препоръка за град Пловдив моля ви!
    • От ristis
      Здравейте!
      (за първи път пиша подобна обява и ми е супер шантаво)

Сбрали сме се трима юнаци, търсим четвърти. Не за белот, а да свири на барабани

Мястото на свирене - София, в репетиционна в кв. Павлово (към този момент). Всички сме с коли и евентуално можем да осигурим транспорт, в случай на нужда; Ден и час на свирене - само и единствено в Неделя от 19:30h. Един път седмично. През останалото време си тренираме по къщите. Ако понеделник се пада почивен - местим свиренето в понеделник; Възраст - средната ни възраст е около (над и под) 40 години, с всичките последствия от това. Като се започне с музикални вкусове, та се стигне до лични ангажименти. Хубаво е да имаме общо и в ангажиментите, защото това внася някакъв ред с течение на времето. Иначе не следва да имам/е претенции относно години, пол, етнос; Цел - персоналното/личното удоволствие е на първо място. Което, както повечето тук са разбрали, изисква и честност спрямо останалите в групата. Свирим за забавление и разтоварване. Държим в ръцете си микрофон/и, китара/и, бас. И тримата НЕ сме професионални музиканти. Мечтаем в бъдеще да направим представление в някой малък клуб, за приятели, познати и случайно подлъгали се клетници; Какво очакваме - човек, който да има желание да свири с нас, като го демонстрира с постоянство и развитие. Относно опита - естествено би било чудесно да го има. Ако обаче случаят не е такъв, но има музикален слух и разбиране, ще проявим достатъчно търпение, докато научи песните; Какво свирим - кавърчета и авторски. Първите на: Nirvana, Stone Temple Pilots, Royal Blood, Metallica, Pero Defromero, Depeche Mode; The White Stripes; Dire Straits, Faith No More, AC/DC и др. - по една песен от всяка изброена, да не става скучно. В последно време заделяме повече време за авторските (4 броя до момента - с български текст са, защото "амбициите" са ни до Калотина). 0887 222 996, Христо
    • От Myself_vr
      Здрваейте! Казвам се Илиян. Свиря на китара и пиша авторска музика. Стилът ми е рок прогресив съчетан с други - класически рок, хард рок, метъл, алтърнатив, джаз, блус и всичко, което звучи добре. Сглобих първия си албум с 12 парчета и съм събрал хора, с които да го изпълним заедно на премиерата му.
      Този проект е само началото, защото няма да спрем работа, когато изпълним парчетата от албума. Ще продължим сериозно с авторска музика и ще целим постоянни изяви.
      В момента сме китара, бас, барабани и синтезатор. Парчетата за премиерата са инструментали.
      Част от тях можете да чуете в SoundCloud ТУК

Контакти:
      Facebook: https://www.facebook.com/FrankieStoychev
      Email: iliyanstoychev91@gmail.com
      телефон: 0885 995 422

ОБЛОЖКА НА АЛБУМА

• От s.o.d
      Сбрали сме се типове с желание за създаване на музиката. На възраст сме между 25 и 45 години. Искаме да се забавляваме и да свирим авторски парчета. Но за да го правим това си търсим вокал (пола е без значение). Като стил не мога да кажа какъв ще бъде, защото това си зависи и от гласа, които ще се присъедини   Ние харесваме много и различни стилове, но китарите задължително ще бъдат тежки. Имаме си всичко, което ни е необходимо за да свирим, като инструменти и техника. Трябва ни единствено нам подобен индивид, който му се работи с текстове и с гласа си   . Те това е, дерзайте. За връзка с нас -  threeshop@abv.bg

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.