Към съдържанието

Снимка

Клавирист или Китарист - Авторска музика

клавирист китарист търси се група търси търси клавирист търси китарист соло китара соло клавир китара клавир

• Please log in to reply
2 отговора на тази тема

#1 Dryw

Dryw

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 6 Мнения:
  • Инструмент:Vocals, Guitar, Mandolin

Публикувано 09 септември 2016 - 14:07

Dryw and The Falling Leaves (София) е проект който музицира от няколко години, претърпя много промени и излиза на сцена със завършен албум в идните месеци. Музиката е инспирирана от Марк Ланеган, Ник Кейв и Дейвид Юджийн Едуардс (Wovenhand, 16 Horsepower). Разчитаме на простотата и минималистичността в елементите съставящи песните и създаването на дълбочина. За целта се нуждаем от отворена към експерименти личност - клавирист или китарист (Ако сте и двете ще раздаваме златни памперси), която да запълни солиращата и ефектна част в композицията на парчетата. Достъп до парчетата, такива каквито са сега, ще бъде даден при проявен интерес и след разговор на по бира. 

В бойна готовност сме:

Борис - барабани, 

Алекс Dryw - ритъм китара, мандолина (sometimes) и вокали,

Росен - Бас. 

За контакти - https://www.facebook.com/drywband/

Алт - 0888202804 - Алекс

#2 s.o.d

s.o.d

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 16 Мнения:
  • Инструмент:струнен

Публикувано 16 януари 2017 - 09:27

Здравейте. Аз съм китарист и се интересувам от свирене в група. Не знам дали в момента търсите китарист, но ако е така ще се радвам да поговорим. Това което ми се прави е авторска музика изпълнявана на англййски език.

#3 Simphony

Simphony

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 71 Мнения:
  • Инструмент:kitara

Публикувано 08 април 2017 - 19:55

Здравейте, търсите ли още човек?. Аз съм китарист като мога да хващам и хармонии на клавир, но съм основно китарист. wolfmax@abv.bg при интерес може да ми пишете

Also tagged with one or more of these keywords: клавирист, китарист, търси се, група търси, търси клавирист, търси китарист, соло китара, соло клавир, китара, клавир

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни