Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Dryw and The Falling Leaves (София) е проект който музицира от няколко години, претърпя много промени и излиза на сцена със завършен албум в идните месеци. Музиката е инспирирана от Марк Ланеган, Ник Кейв и Дейвид Юджийн Едуардс (Wovenhand, 16 Horsepower). Разчитаме на простотата и минималистичността в елементите съставящи песните и създаването на дълбочина. За целта се нуждаем от отворена към експерименти личност - клавирист или китарист (Ако сте и двете ще раздаваме златни памперси), която да запълни солиращата и ефектна част в композицията на парчетата. Достъп до парчетата, такива каквито са сега, ще бъде даден при проявен интерес и след разговор на по бира. 

В бойна готовност сме:

Борис - барабани, 

Алекс Dryw - ритъм китара, мандолина (sometimes) и вокали,

Росен - Бас. 

За контакти - https://www.facebook.com/drywband/

Алт - 0888202804 - Алекс

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Аз съм китарист и се интересувам от свирене в група. Не знам дали в момента търсите китарист, но ако е така ще се радвам да поговорим. Това което ми се прави е авторска музика изпълнявана на англййски език.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, търсите ли още човек?. Аз съм китарист като мога да хващам и хармонии на клавир, но съм основно китарист. wolfmax@abv.bg при интерес може да ми пишете

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От mitrack
      Здравейте, търсим китарист или китаристка за авторски проект. Към момента сме бас, барабани, клавири, китара/пиано/ перкусии/ вокал. Материалът е готов за репетиции. Свири се само наша авторска музика. Период за ангажимент - до началото на лятото - ако имате ангажименти за сезона и те са по-добри от нашите условия :) Цел - сериозни репетиции в професионална репетиционна във Варна за около 2 до 3 месеца и поне около 3-4 месеца седмично по 1 платен концерт между 40 и 90 мин. Можем да поемем ангажимент към инструменталисти от Добрич, Шумен или разумно разстояние от Варна. Възраст - бъдещето е на младите, но при наличие на сериозни възможности нямаме против и повече цифри в ЕГН-то. Възможност за бек-вокал е предимство.  Стил - мелодичен рок. Текстовете са на български и английски езици. Осигурена логистика и условия за работа. Ако има непълнолетни желаещи - задължителен предварителен разговор с родител. Повече на newband@abv.bg  -  Митко
    • От MISS_SUNSHINE
      Здравейте, търсим клавирист или клавиристка за авторска музика, Симфоник метъл! Става въпрос за София! Търсим музикант със сериозно и отговорно отношение, възможност и желание да присъства на репетиции два пъти седмично! Можете да се свържете с нас тук или като ни изпратите съобщение във фейсбук групата http:// https://www.facebook.com/BendidaOfficial , а също така на телефон: 0885 46 24 93 - Кремена Николова
      Наши песни можете да чуете тук -> https://www.youtube.com/user/MetalBendida/videos
      Уебсайт https://bendida.net/

• От LP1
      Здравейте,
      ТЪРСИМ ХОРА ХАРЕСВАЩИ МОДЕРНА РОК МУЗИКА, ЗА СЪЗДАВАНЕ НА НОВА РОК ГРУПА. АКО ИСКАТЕ ДА СВИРИТЕ В ГРУПА С ДРУГИ МОТИВИРАНИ СЪМИШЛЕНИЦИ, ДА СЪЗДАВАТЕ НОВА МУЗИКА И КАВЪРИ, НЕ СЕ КОЛЕБАЙТЕ … СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС.

Разполагаме със студио за репетиции, инстументи и т.н. в гр.Харманли, но разбира се това не пречи да работим с хора от региона, Хасково, Димитровград, Свиленград, Любимец, Симеоновград и т.н. които да отделят поне няколко часа седмично за репетиции.
      ТЕЛ: 0988/87 07 57

• От hegemarth
      Здравейте! Наскоро се сетих за едни струни, които един приятел си беше купил. Попитах го, но той не помни какви са били, защото беше отдавна.
      Та, въпросните струни бяха с оплетка, а не намотка, както обикновените. Решил съм да си взема и аз едни, да ги пробвам, обаче не знам нито какъв модел се водят, нито марка. Ако някой знае и може да ме насочи, ще съм благодарен! :)
    • От wiseppman
      Аз, като всички, се ровя из Нета и разбира се, по въпроса за компресорите видях две противоположни мнения. Ако има примерно 2 компресора, един пич показва някакви графики и твърди, че така звука и състейна се скапва. А от друга страна в менюълите на производителите чета, че повече компресори един след друг подобряват драстично звука. И се чудя на кого да вярвам! Затова се питам, някой има ли опит с такава конфигурация?

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.