Jump to content
Българският форум за музиканти

bobalan

Балканджи печелят на Евровизия

Recommended Posts

с парчето си Видение ще участваме на Евровизия 2007. Искаме да ви го подарим предварително, както и да чуем мненията Ви за него.

Поздрави - Балканджи

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ам Хубава Песен - оригинален стил - ама "Евровизия" SUCK ! ;)

Успех все пак де!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

"Видение"- яко е и кефи и дори вокалите са яки щото по принцип нещо не се кефя много на ваши парчета само заради вокалните партии - най-вече мелодията.... ама това е въпрос на мой личен вкус (казала маймунката и си облизала дупето)

УСПЕХИ И СТИСКАМ ПАЛЦИ !!!

Поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво парче, обаче за евровизията според мен ще ви трябва някой хит. Имам в предвид Топлата Вода естествено !! ;)

Шегувам се!

Сериозно, що не пробвате с "9 години" или "Извор студен" ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не може, те са въртени до скъсване преди датата 1.10.2006, което е част от регламента ;)

Така че - Видение

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна песен ;) , някак си звучите си на името дето се вика. Дано ме разбрахте ! Браво ! :guitar:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
с парчето си Видение ще участваме на Евровизия 2007. Искаме да ви го подарим предварително, както и да чуем мненията Ви за него.

Поздрави - Балканджи

Абе no offence...ама нямаше ли някакво право, че песните не трябва да се пускат в публичното пространство преди конкурса ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави - Балканджи

Абе no offence...ама нямаше ли някакво право, че песните не трябва да се пускат в публичното пространство преди конкурса :bravo:

ми не, правилото е, цитирам: "Песните (текст и музика) не бива да бъдат комерсиално разпространявани или публично изпълнявани преди 1.10.2006г. "

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето е хубаво!Успех!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех на "Балканджи". Желая ви го от сърце, защото конкуренцията ще е много силна (особена като се има в предвид, че и аз ще участвам :bravo: )

Парчето е много хубаво, но ти го знаеш (аз ти го казах преди няколко дни).

Надявам се като смеся мойто - утре- и аз да го пусна да се чуе. (Нищо не се знае. Може ние тук да сме му единствената аудитория, като се знае, че комисията е съставена отново от предишните дебелогъзи и мастити некрозлози)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай да не псуваме по журито предварително, че току виж посещавали форума :bravo:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно...значи не трябва ама преди 01.10...щото се сещам, че имаше нещо такова

Ами айде успех...ако не друго поне е забавно на Евровизия :bravo:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси на всички за пожеланията и пожелавам същото по 3 на авторите на собствени парчета или композиращите за други изпълнители от форума:unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.