Jump to content
Българският форум за музиканти

Завишаването


AlFiA

Recommended Posts

Персонално на никого нищо не съм залепил,в пеенето мога да си наименувам както си ща,не съм на изпит в консервата,а и тук се използва един поне за мен готин сленг.

Виждам че ти харесва вокалния раздел,все пак,имай предвид че вокала е нещо различно от пианото :)

..и продължавам да твърдя че завишават хора с енергично телосложение,логично съм се обосновал дори.

В пеенето нямало хипертоници,имало хора с високо кръвно,не разбрах от пеене ли го качват или просто защото при някои е даденост,тоест са хипертоноци,а ако го качват от пеене,голям напън ще да е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Съгласна съм с повечето се изказали.

Току що ми хрумна и една разл. гледна точка.

МОже би в някаква степен завишаването и занижаването зависят от психиката.

Т.е., ако човекът е песимист-занижава, съответно ако е оптимист-завишава.

С оглед на по-горното,(някак си имам чувството ,че е така) бих взела в групата си човек, който завишава.

 

П.П: Но разбира се ги има и другите фактори като : възраст, болести, кръвно налягане също може би, добър-лош тонус... и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.е., ако човекът е песимист-занижава, съответно ако е оптимист-завишава.

 

Интересна теория :greenangel:

 

С оглед на по-горното,(някак си имам чувството ,че е така) бих взела в групата си човек, който завишава.

тоест детски, нагоре все по-мечтателно, все по-тънко, без опора... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т.е., ако човекът е песимист-занижава, съответно ако е оптимист-завишава.

 

Интересна теория :greenangel:

 

С оглед на по-горното,(някак си имам чувството ,че е така) бих взела в групата си човек, който завишава.

 

тоест детски, нагоре все по-мечтателно, все по-тънко, без опора... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък теория не бих го нарекла, по-скоро е хрумване, базирано единствено на вътрешно усещане.

И, да - колкото по-"детски"(не в буквален смисъл), толкова по-добре. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успя да ме убедиш какво си си въобразила, но да си вярваш на хрумките от друга страна не е лошо. Децата го правят. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слава Богу не съм тръгнала да убеждавам никого. :)

Споделих мнението си, макар и малко нестандартно или детско(както искаш така го разбирай).

От друга страна забелязвам, че обичаш да си чешеш клавиатурата-професионално изкривяване? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ме питаш, на питането, а може би от разговора вече се плашиш?! :)

Днес щерка ми ми каза че като пищяла тънко и високо го правела за да плаши момчетата. Това пък е нейната теория за завишаването. Какво пък. Поне го прави искрено. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ме питаш, на питането, а може би от разговора вече се плашиш?! :)

Днес щерка ми ми каза че като пищяла тънко и високо го правела за да плаши момчетата. Това пък е нейната теория за завишаването. Какво пък. Поне го прави искрено. :)

 

Хаха! Готово, вземам я за вокал! Мойта щерка си пада по тупаните, все удря нещо и се кефи. Току са заформили банда. :)

 

П.П: Не мой ме уплаши един разговор. ;)

Редактирано от Infinity
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.